Site icon Levent Işıklı

İstanbul Özel Uçak Kiralama ve Fiyatları

istanbul özel uçak kiralama

istanbul özel uçak kiralama

İstanbul özel uçak kiralama hizmeti özellikle konforlu bir seçimdir. Türkiye’ nin her havaalanına özel uçak kiralayabilir ve ister iş çevreniz ile ister aileniz ile rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. Zamanınız değerli ve hızlı bir şekilde vakit kaybetmeden seyahat etmek istiyorsanız sizler için farklı tipteki ve boyuttaki uçaklarımız ile ulaşımızını sağlamaktayız. Sadece Türkiye ile kalmayıp yurt dışı uçuşlarınız için bizimle iletişime geçebilir ve istanbul özel uçak kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hemen rezervasyon ve iletişim için +90 533 255 47 67 tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İş dünyasının hızına yetişmek, zamanı iyi kullanmak günümüzde oldukça önemli hale gelmiştir. Özellikle iş insanlarının, üst düzey yöneticilerin aynı gün içinde farklı şehirlerde olmaları gerektiğinde, İstanbul özel uçak kiralama hizmetleri en konforlu ve avantajlı seçim olmaktadır. Özellikle yaz aylarında en çok gelen talep yazlık bölgelere ulaşım olmaktadır. Hem hızlı hem de konforlu yapacağınız jet uçuşlarında aileniz yada iş çevreniz ile trafiğe takılmadan uçuş yapacaksınız.

İş dünyası gibi sanat dünyasında da hız ve konforun bir arada olması kaçınılmazdır. Sanatçıların konser, sergi gibi kültürel etkinliklere yetişebilmeleri açısından İstanbul özel uçak kiralama hizmetinin önemi oldukça fazladır.

Özel Uçak Kiralama Hizmeti Hakkında

Özel uçaklar bilindiği üzere daha konforlu ve daha ulaşımı kolay bir hava aracıdır. Bazı durumlarda yurt içi için bazı durumlarda ise yurtdışı uçuşlarında oldukça tercih edilmektedir. Bizler sizin tüm isteklerinize cevap vermek adına hem yurtiçi hemde yurt dışı uçuşlarınızda uzman kadromuz ile destek vermekteyiz. Özel uçak kiralayacağınız zaman farklı sınıf ve kategorilere göre uçak tiplerimiz bulunmaktadır. Sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda sizin için hafif, orta yada ağır dediğimiz jet tiplerine göre alternatifler sunmaktayız. Gideceğiniz lokasyon havaalanı neresi ise sizin için özel uçak modelimizi planlamakta ve fiyatını çıkartmaktayız.

istanbul jet kiralama

Siz ve misafirlerinize uçak kiralama noktasında bilmeniz gereken önemli bir konu ise çalıştığınız firmanın yeterli profesyonellikte olması gerekmektedir. Çünkü hangi havaalanından hangi ülkeye gideceğiniz planlanması gereken bir konudur. Planlamanız yapıldıktan sonra gideceğiniz ülkenin izinleri ve slotları düzenlenmektedir. Hangi ülkelerin üzerinden geçeceğinize bağlı kalarak düzenlemelerinin yapılması gerekir. Aynı zamanda yer hizmetleri ile koordine kurulması gerekmektedir.

İstanbul özel uçak kiralama hizmetine ihtiyaç duyan bir başka kesimde spor dünyasıdır. Özellikle takım halinde seyahat etme durumlarında, sporcuların kısa sürede konforlu bir şekilde ulaşımının sağlanması gerekmektedir.

Günümüzde birçok şirket, spor kulübü ve sanat toplulukları iş ve toplantıları için özel uçak kiralama hizmetini tercih etmektedir.

Private Özel Uçak Kiralama Avantajları Nelerdir?

Business uçak kiralama hizmeti ile yoğun iş temposunda çalışan üst düzey yöneticilerin farklı şehir hatta ülkede ki programlarına hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır. Ulaşımın hızlı olması yanı sıra yolculuk sırasında da verimli çalışma imkanı vermektedir. Bu yüzden birçok şirket private uçak kiralama hizmetinden yararlanmaktadır.

private uçak kiralama

İstanbul özel uçak kiralama ile tamamen müşteriye özel hizmet verilmektedir. Müşterinin gereksinimlerine uygun, konforlu bir ortam sağlanmaktadır. Yolculuk sırasında müşterinin tercih ettiği yemekler hazır bulundurulmakta, multimedya kaynakları sağlanmakta, gerekli çalışma ortamı ve hatta dinlenme imkanı sunacak yatak, wc, duş gibi donanımlar sunulmaktadır. Yoğun iş temposu içinde dinlenmeyi sağlayacak konforlu ve lüks bir seyahat yapılabilmektedir.

Havaalanı özel uçak kiralama hizmeti ile tarifeli uçuşların olmadığı havaalanlarına gitmek mümkündür. Uçağı kaçırma gibi bir durum söz konusu değildir. Kalkış yapılacak havaalanının konforlu özel bekleme salonlarında sakin ve huzurlu bir şekilde dinlenme olanağı bulunmaktadır. Chek-in, bagaj işlemleri, pasaport işlemleri çok daha hızlı yapılmakta ve kalkıştan birkaç dakika öncesinde bile uçağa binilebilmektedir. Bu da ciddi boyutta zamandan tasarruf anlamına gelmektedir.

Özellikle spor takımları, müzik grupları, sanatçı toplulukları istanbul özel uçak kiralama hizmetinden yararlanarak etkinliklerine çok daha konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşmaktadırlar. Çok daha hesaplı bir ulaşım olacağı da şüphesizdir. Bu tür gruplar için grup charter uçuşları hizmet vermektedir.

İstanbul özel uçak kiralama için seyahat edecek yolcu sayısı, gidilecek yerin uzaklığı ve uçuş süresine göre en uygun büyüklükte ve modelde uçaklar tahsis edilmektedir.

İstanbul Özel Uçak Kiralama Rezervasyon İşlemleri

Yurtiçi uçuş yapılacaksa uçuş saatinden 5-6 saat öncesine kadar rezervasyon yapılabilmektedir. Ancak yurt dışı uçuş söz konusu ise gidilecek havaalanlarından izin almak gerekmektedir. Bu izin süreci uzun sürebilmektedir. Birkaç öncesinden rezervasyon yapmak gerekir. Eğer Uzakdoğu ve Afrika ülkelerine gidilecekse izin süreci daha uzun olabilmektedir.

İstanbul özel uçak kiralama rezervasyonu yaptırırken yolcu listesi, pasaport fotokopileri, gerekli durumlarda vize bilgileri istenmektedir.

Özel uçak kiralama hizmetinde, iniş yapılacak havaalanında saat kısıtlaması yoksa uçuş saatini müşteri belirlemektedir. Müşterinin talep ettiği uçuş saati kısıtlamaya denk geldiğinde olabilecek en yakın zamanda uçuş gerçekleştirilmektedir.

Private Jet Kiralama Hizmetinde Kullanılan Uçak Türleri

Uçak tipi ve modeli yolcu sayısına göre belirlenmektedir. 1 kişiden 16 kişiye kadar hizmet veren farklı büyüklükte vip jetler ile yurtiçi ve yurt dışı tüm havalimanlarına ulaşım sağlanabilmektedir. Yolcu sayısı 16-180 arasında ise A321-200, B737-900 gibi orta menzilli ticari sınıf uçak modelleri kullanılmaktadır. Ayrıca 180 kişiye kadar olan orta menzilli yolcu uçakları VIP olarak dizayn edilerek kiralanmaktadır.

istanbul uçak kiralama

Private Özel Uçak Kiralama seçeneklerinden biri de ambulans uçaklardır. Özellikle acil durumlarda yurt içi ve yurt dışı hasta nakil hizmeti veren uçak ambulanslar en yakın sürede yolcuya tahsis edilmektedir.

İstanbul Özel Uçak Kiralama Fiyatları

Private özel uçak kiralama hizmeti fiyatları birçok etkene göre değişmektedir. Bunlar, yolcu sayısı, uçuşun yurtiçi – yurtdışı olması, uçuş tarihi, kalkış ve iniş yapılacak havaalanları, ikram talepleri ve uçuş sınıfıdır. Tüm bu bilgiler ışığında ücret hesaplanmaktadır.

İkram menüleri yolcu talebine göre belirlenmektedir. Standart ikram menüsü paketi dışında, havyar ve benzeri özel ürünler için ayrıca ücret talep edilmektedir.

İstanbul özel uçak kiralama hizmetinde kişi sayısına uygun sayıda hostes görevlendirilmektedir. Bunun dışında personel talebinde bulunulması durumunda ekstra ücret ödemek gerekir. Diğer bir hizmetimiz olan istanbul klasik araba turu için sayfamıza bakabilirsiniz.

Exit mobile version