Site icon Levent Işıklı

Kharkiv Gece Hayatı – Ukrayna Kharkov Genel Bilgiler

Ukrayna Kharkiv Gece Hayatı - Kulüp, Bar, Fiyatlar Nerede ?

Ukrayna Kharkiv Gece Hayatı - Kulüp, Bar, Fiyatlar Nerede ?

Ukrayna’ ya gelmişken kharkiv gece hayatı yazımı yazmazsam büyük tepki alacağımı düşünüp, sizlere en detaylı khavkiv gece hayatı içeriğini sunabilirim. Tehlikeli mekanlar hangisi, en büyük gece kulüpleri, pahalısı, striptiz kulüpleri, fiyatlar ve daha fazlası için okumaya devam edebilirsiniz. Lütfen Kharkiv’ i Lviv ile kıyaslamayın, ikisininde gece hayatı konusunda bir çok farklı yönleri var.

Yılbaşı için geldiğimiz Kharkiv şehri bizi -16 larda karşılamış ve 5 saatlik rötar ile gecikmiş olsakta, biran önce otele gidip yeni yıla planladığımız gece kulübünde girmeliydik. 20 adım bile atamayacağımız soğukta sadece gömlek ve ceket ile taksilerimizi çağırıp saat 23:00 civarında otelimizden ayrılmıştık. İlk durağımız Radmir Gece Kulübü…

Kharkiv Gece Hayatı – Radmir Club

Kharkiv’ in en popüler gece kulüplerinden birisi diyebiliriz. Şehir merkezinden 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. Diğer büyük kulüpler gibi şehrin dışarısında kalıyorlar. İstanbul’ da yaptığımız araştırmalar sonucunda ilk gece için burayı seçmiştik. Girişte 100 grivna ücret edeyerek yerin altına iniyoruz. Yılbaşı oluşundan inanılmaz bir kalabalık ve animasyonlar eşliğinde ilerliyoruz. 3-4 farklı odası olan Radmir’ de istediğiniz müziğe göre odaya geçebilirsiniz. Yerel şarkılardan karaoke ve underground’ a kadar müzik seçenekleri sunuyor. Yada genel olarak sahnelerinin olduğu yerde de eğlenebilirsiniz.

Ukrayna Kharkiv Gece Hayatı – Radmir Club, Bar, Fiyatlar Nerede ?

İçeride Gülşen’ den Tarkan’ a birçok Türk şarkısı da çalmakta. Fiyatlar Ukrayna standartlarında normaldi. Votka + Red Bull için 3 – 3,5 dolar ücret edemiştik. 85 – 100 grivna arasında fiyatlar.
Yılbaşı olduğundan sanırım biraz fazla alkol alıyoruz ve çıkışta saatime baktığımda 05:30 du. Tabi bunda eğlencenin etkisi çok fazla. Bizim gibi başka ülkelerden gelen çok fazla turist vardı. Karkiv gece hayatı yazımda tavsiye edebileceğim kulüplerden biridir.

Kharkiv Gece Hayatı – Bolero Club

Bolero belki de en özel gece kulüplerinin başında geliyordur. Yılbaşı sonrasında 1 Ocak gecesi için otelimizden ayrılıyorduk. Rezervasyon yapılması gereken kulüplerden biridir. Bizim rezervasyonumuz bulunmuyordu ve daha içeri girmeden bodyguard biraz ileri götürüp rüşvet istedi.(kibarca) 3 kişi için 150 grivna verdikten sonra benimlesiniz diyerek içeri giriş yaptık. Bu arada mekan ücretide ödemiş olduk.

Radmir den daha üst bir mekan olan Bolero, gerçekten hakkını verecek gece hayatına sahip. Şehir dışında bulunan Bolero’ da zaman ve eğlence kavramı yok. Farklı müzik tarzlarında odalara sahip olan gece kulübünde loca ve stand alabilirsiniz. Bolero’ da fiyatlardan bahsetmek gerekirse; Radmir’ den çok ufak ta olsa fazla gelebilir. Yorgun olmamıza rağmen gene çıkış saatimiz 5i bulmuştu. Sürekli birileri ile tanışıp eğlenmekten saat kavramını unutmuştuk. Kharkiv gece hayatı Bolero’ suz ve biraz sonra yazacağım kulübe gitmeden asla bahsedilmez diye düşünüyorum. Unutmadan özellikle Bolero için kıyafetinize özen gösterin derim. Bunu sadece mekana giriş için düşünmeyin.

Ukrayna Kharkiv Gece Hayatı – Bolero Club, Bar, Fiyatlar Nerede ?

Kharkov Gece Hayatı – Compass Club

Kharkiv’ de gezilecek çok fazla yer yok. Hal böle olunca da insan kendini gece hayatı içinde buluyor. Bir sonraki akşam nereye gitsem, hangi mekana girsem diye diye akşamı iple çekiyor. Compass club’ tan bahsetmezsek darılır bize herhalde düşüncesi ile sıra kharkiv gece hayatı için önemli mekanlardan biri olan Compas’ ı anlatmaya başlayabilirim.

4 farklı konsepte sahip mekanda bowling, restoran gibi hizmetlerde mevcut. Her gün saat 20:00 – 06:00 arası açık olan Compass bayanlardan girişte ücret almıyor. Pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, pazar günleri giriş 30 grivna. Cuma 70, cumartesi ise 80 grivna. Yani cumartesi günü girseniz 10 tl ödeyeceksiniz 😀

Ukrayna Kharkiv Gece Hayatı – Compass Club, Bar, Fiyatlar Nerede ?

İçeriye girmeden kıyafetiniz ve eliniz yüzünüz düzgün olmalıdır.. Sitelerinde de bunu belirtiyorlar ama ben hiç bir Türk’ ün içeriye giremeyeceğini düşünmüyorum. 200 grivna Ukrayna’ da her kapıyı açıyor.

Kharkiv Gece Hayatı – Misto Club

Adını mutlaka duyacağınız gece kulüplerindendir. Kharkiv gece hayatı diye yaptığınız araştırmalarda mutlaka bir yerlerde adı yazıyordur. Aslında bu sayfaya koyup koymama arasında gidip geldim fakat karşınıza çıkacağından bilgi vermeden geçmeyelim dedim. Bolero ve Radmir ile kıyaslama yapmayın derim ben. Orta sınıf bir gece kulübü. İnternetten araştırma yaptığınızda güzel resimler ve videolar göreceksiniz fakat gittiğinizde içerideki kıyafetler bile size ne demek istediğimiz anlatacaktır. Kharkiv’ de normal halkında takıldığı mekandır.

Ukrayna Kharkiv Gece Hayatı – Misto Club, Bar, Fiyatlar Nerede ?

Hani böle gece 1 gibi bi kulübe gitmeden önce 2 shot atarım kaçarım diyorsanız Misto Club’ a bir uğrayın derim. Fiyatlar daha düşüktür ve öğrencilerin ağırlıklı gittiği gece kulübüdür.

Kharkiv Gece Hayatı – Kakadu Men’s Club (Striptiz Club)

Aslında Kakadu Mens Club‘ u leventisikli.com’ a pek yazmayı düşünmüyordum fakat gelen 10 larca soruyu tahmin ederekten yazma kararı aldım 😀 Kakadu Mens Club hakkında yazacaklarım Kharkiv gece hayatı yazımı ne amaçla okuduğunuza göre cevap bulacaktır. Sadece gece hayatı için gidiyorsanız kharkiv’ e, Kakadu dan başka bir yere gitmenize gerek yoktur. Striptiz mekanı olan Kakadu direk şehrin merkezinde bulunuyor. Mekanın çok enteresan özellikleri bulunuyor.

Bina tamamen dehliz mekanı gibi. Girişte vestiyer var ve orda paranızı temsili dolarlar ile değiştiriyorsunuz. Örneğin 100 grivnanız var ve bunun karşılığında 5 adet 20 dolar alıyorsunuz. Tabi bunlar plastik kaplanmış temsili paralar. İstediğiniz kadar alabilirsiniz. Herbirisi 20 grivna ediyor. Sonrasında bir kat gibi yukarı çıkıp mekana giriyorsunuz ve yerin altında 2 kat daha bulunuyor. Tam anlamıyla birer mahsen gibi. İçeride kaybolduğumu hatırlıyorum bir ara. Bir şeyler içebilir striptiz için sürekli değişen kızları izleyebilirsiniz. Yaklaşık 100 yada üzerinde dansçı vardı içeride. Bunlar sürekli değişiyor ve bozdurduğunuz paraları 20 şerli olarak kızlara takabiliyorsunuz. Kharkiv de bu şekilde istediğiniz dansçıyı alabileceğiniz tek mekan Kakadu dur. Kharkiv gece hayatı için zamanın su gibi aktığı mekandır.

İçerisi ilk başta ürkütücü gelebilir fakat sonradan alışıyorsunuz. Girişin üstünde bulunan özel VIP odaları kiralayıp size özel şovlar seyredebilirsiniz. Resim ve video için kendi sitelerine bakabilirsiniz. Kakadu Men’s Club tıklayabilirsiniz. Kharkiv gece hayatı için nokta atışı bir mekandır. Eğlence paranız ile eşdeğerdir. En son olarak buraya gitmenizi tavsiye ediyorum.

Kharkiv Gece Hayatı – Casta Striptiz Club

Kharkiv’ in en güzel kızlarını nerede bulabilirim diye soracak olursanız herhalde Casta Striptiz Club‘ ta diye cevap verebilirim size. Kakadu ile arasında bazı farklar vardır. Gene şehir merkezinde bulunan ve Türkiye’ deki iş adamı amcalarımızı sık sık görebileceğimiz mekanlardan birisidir 😀 Hatta bazen öle görüntülerini görürsünüz ki siz bile inanamazsınız. Kafanızı bir kaldırırsınız gömlekler, tsirtler pantalonlar havalarda uçuşuyor 😀 Web sayfaları için Casta Mens Club linkine tıklayabilirsiniz. Kakadu Club ın şuanda kapalı olmasından dolayı yoğunluk bu kulüpte toplanıyor. Gittiğinize değecek ender kulüplerden biridir.

Exit mobile version