Site icon Levent Işıklı

Seyahat Severlerin Kripto Parası – ProTravel Coin

Seyahat Severlerin Kripto Parası

Seyahat Severlerin Kripto Parası

Farklı bir konudan bahsetmek istiyorum sizlere. Son yıllarda yükselişte olan kripto paralara bir yenisi daha eklendi. Adı protravel coin. Tamamen seyahat severlerin ilk başlarda kullanacağı ve yatırım için cüzdanlarına ekleyeceği seyahat parası. Şirketin amacı dünyadaki turizm ülkelerinin ve aktivitelerin qr kod üzerinden ödeme alabileceği kripto para sistemi.

ProTravel Coin ile hava yolu şirketlerinden otel rezervasyonuna, kahve zinciri mağazalardan alışveriş markalarına kadar ödeme yapabiliyorsunuz.

ProTravel Coin Hakkında

Dünyanın seyahat parası ve yatırım amaçlı kullanılması üzerine oluşturulmuş ProTravel hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Yaşadığınız ülke sınırları dışına çıktığınızda hem kur farklılıklarından etkilenmemek için hem de üzerinizde nakit taşımamanız için harika bir sistem. İlk hedefleri arasında güvenlik açısından ortak çalışmaları bulunuyor. İsviçre’ de faaliyete başlayan ve dünyanın birçok noktasında yapmakta olduğu anlaşmalar içerisinde en hızlı ilerleyen kısmı Türkiye’ de olmuş.

Pro Travel Coin – Token

Ne zaman ve ne sıklıkla seyahat ediyorsanız edin, ProTravel Coin kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak için çaba gösteriyorlar. Hava alanlarında, taksilerde, tren, otobüs, restoran ve daha farklı birçok yerde ProTravel ile ödeme yapabilirsiniz.

ProTravel Coin ve Avantajları Hakkında

Şuanda web sitelerinde bir kampanyaları var. Üye olan herkese 100 ProTravel hediye gönderiyorlar. Sonuçta kaybedecek bir şeyiniz yok. Girip bir bakın derim. Bakarsınız ileride 1 tanesi 100 dolar gibi bir rakamlara gelecektir 😀

Exit mobile version