Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
More

  İstanbul Meze Siparişi Yağlı Kaşık

  Uzun süredir mezeler sadece meyhanelerde bulunmuyor. İstanbul meze siparişi sosyal hayattaki değişimler artık sadece meyhane değil evlerde de yalnız veya dostlarla içkinin ve mezelerin tüketildiği mekanlardan biri haline geldi. İçkiye eşlik etmenin yanı sıra zaten kokteyl, toplantılar gibi sosyal organizasyonlarda da yemek yerine meze olarak tanımlanabilen yiyecekler ikram ediliyor. Ayrıca hem evlerde hem de bazı restoranlarda ön ikramlar, ordövr tabağı bibi ısındırıcı ve yemek temposunu belirleyen meze çeşitleri servisi yapılıyor. Bu konuda eve meze siparişi için ipi göğüslemekte olan firmalardan bir tanesi Yağlı Kaşık olmaktadır. Sloganları ise Mezenin Ustasından artık tüm istanbula paket siparişi yapmaktadırlar. 40 çeşitten fazla mezeleri bulunmaktadır. Kategorilendirmek gerekirse soğuk mezeler, hamur işleri ve balık mezeleri bulunmaktadır.

  Bu leziz mezelerinin tadına bakmak istiyorsanız WhatsApp ve arayarak iletişime geçebilirsiniz. +90 532 242 96 99

  İstanbul Meze Siparişi Yağlı Kaşık Hakkında

  İşten geldiniz ve akşama beklenmedik misafiriniz var. Hiç merak etmeyin, işte bu durumda Yağlı Kaşık sizlerin imdadına yetişecektir:D Tek bir telefon ile akşam 17:00 dan sonra mezeleriniz sofranızda. Hemde ilk kez sizin açacağınız şık kavanozları ile. Benim de favorim olan Karidesli Midyeli iç pilavı denerken mutlaka bu yazıyı hatırlayacaksınız. Bu efsane mezeyi denediğinize pişman olmayacaksınız, garantisini verebilirim 😀

  Mezelerin sadece meyhaneler veya restoranlarda kullanılmaması evlere girmesi Meze Evi olarak tanımlanan bir iş kolunun gelişmesine yol açmıştır. Git al ve dilediğin yerde kullan olanağı bu tür yerlerin yaygınlaşmasına yol açmıştır.  Bu gelişmeyi telefon ve internet üzerinden meze siparişi olanağına dönüşmüştür. İstanbul meze siparişi açısından öncelikli bir pazardır. Bu durum özellikle Pandemi sonrası restoran ve meyhanelerin salonlarının kapatılması ve sadece paket servise izin verilmesi ile ciddi olarak genişlemiştir. Bu anlamda İstanbul meze siparişi açısından bir başkent haline gelmiştir.

  istanbul meze siparişi
  istanbul meze siparişi

  Yağlı Kaşık meze evi aynı zamanda İstanbul Şehir Meyhaneleri’ nin kurduğu paket servis meze firmasıdır. Hali hazırda bulunan Şehir Meyhanesi her gün onlarca misafirini ağırlarken mezelerinin en iyi olabilmesi için özel meze ustalarını bünyesinde çalıştıran popüler işletmedir. Bu sebeple mezelerine gelen her müşterisi aslında Yağlı Kaşık firmasının altyapısını hazırlamıştır. Yeni tadlar arayanlar için değil de zaten popüler olmuş ve mezeleri ile nam salmış bir işletmenin artık Yağlı Kaşık ile birlikte paket servisini de yaptığı yeni bir platformudur. Meze fiyatlarına gelecek olursak meyhanede yediğiniz meze rakamları ile neredeyse aynı bulunmakta.

  İstanbul meze siparişi ile meze çeşitlerine özellikle meze konusunda çalışan meze evleri sayesinde evlerimize kolayca ulaşılabiliyor.  Mezeler karın doyurma amaçlı olmayan yiyecekler. Yerine göre iştah açıcılık, yemek temposunu ayarlama ve yemek veya toplantılarda samimi bir sohbete olanak veren gayet küçük porsiyonlarda ve çok çeşitli lezzetlerdir. İçki veya yemek masalarındaki yeme sıraları inanılmaz esnektir. Yemek ve içki öncesi servis edilebilirler, yemek arasında hatta sonlarında da ikram edilebilen tatlı sürprizlerdir.

  Meze kelimesinin Farsça “lezzet”  anlamına gelen “Maza” kelimesinden geldiği genel bir kanı. Akdeniz’in büyük bir kısmı ve Ortadoğu bölgesinde meze veya benzer bir türevi yaygın olarak kullanılmaktadır. İtalya’da Mezza veya Antipasti İspanya’da Tapas kelimesi kullanılırken Fransızlar Ordvör kelimesini kullanıyorlar. Bizde de restoranlarda veya düğün vs gibi toplantılarda ordvör tabağı adı altında mezeler sunulmaktadır ama meyhaneye gittiyseniz bunun adı mezedir.

  İstanbul meze siparişi açısından Pandemi dönemi ile farklı bir boyuta gelmiştir. Sadece meze evleri değil meze çeşitleri ile zenginleşen şarküteriler ve bizzat namlı meyhaneler İstanbul meze siparişi olanaklarını bizlere sunar.  Birçok ünlü meyhane ve restoranlar git al, telefonla sipariş ve internet üzerinden siparişler yolu ile eve meze siparişi olanağımızı genişletmiş ve çeşitlendirmiştir. Hatta daha da ileri giderek sadece meze imalatı ve servislerini yapan internet siteleri açılmış ve oldukça hızlı bir şekilde verilen eve meze siparişi elimize geçmektedir. Tüm firmalar eve servis konusunda motorlu servis ağını kurmuş ve hızlıca servis yapabilmektedirler.

  Geleneksel olarak özellikle bir rakı sofrası mezesiz olamaz. İster meyhanede ister evde içilsin içki ana yemeksiz bile olabilir ama mezesiz olmaz. Evde akşamüstü iki tek atma için sadece birkaç mezeye ihtiyaç duyarsınız. Dışarıda keyifli bir meyhanede Pandemi nedeni ile artık içemiyoruz. Yeniden normal günlere dönünceye kadar daha bir süre bu durum devam edecek gibi gözüküyor. Bu açıdan baktığımızda İstanbul meze siparişi olanağı bizlere önemli bir seçenek sağlamaktadır. Meyhane dışında evlerimizde de bu nefis lezzetleri masalarımıza getirmektedir..

  Yağlı Kaşık Meze Evi
  Yağlı Kaşık Meze Evi

  İstanbul meze siparişi için birçok olanağa sahiptir. İstanbul’un en ünlü içki mekanlarının yanı sıra namlı meze evleri, mahalli ama lezzet dolu yerel meze evleri ve meyhaneler, şarküteriler meze siparişi açısından bizlere oldukça geniş olanaklar sunmaktadır. Eve meze siparişi için oldukça meşhur yerlere kısa bir göz atarsak karşımıza Kadıköy’de ünlü Müsaade Meyhane Meze konusunda bazı sıra Pandemi nedeni ile salonlarında müşteri kabul edemeyen ve paket servise yönelen mekanlara örnek The Steeve, Mutfak Sanatları Akademisi ve Neni Brasserie önemli adreslerdir.  Ayrıca Yeniköy’de Azur ve Apartman, Kuruçeşme’de Araf, Karaköy’de Moise, Beyoğlu’nda Beyoğlu Şehir Meyhanesi, Duble, Ahali, Fıccın, Zeytuna, Nişantaşı Aheste gibi bilinen mekanlar İstanbul meze siparişi konusunda başarılı hizmetler vermektedirler.

  Yağlı Kaşık - Eve Meze Siparişi
  Yağlı Kaşık – Eve Meze Siparişi

  İstanbul meze siparişi için bilinen mekanlar artık zorunlu olarak paket servislerine başlamışlardır.  Ünlü ve lüks mekanların haricinde lokal olarak bilinen ve muhitinizde de bulunan birçok başarılı meyhane, şarküteri ve meze evleri de bu konuda faaliyetlerde bulunmaktadır.  Tüm bu mekanlar artık gel al, telefon siparişi ve internet üzerinden siparişlerinizi yerine getiriyorlar. En başırı eve paket servis yapan meze evi firmaları arasında yağlı kaşık profesyonel çalışmaktadır. Özellikle taze ve günlük üretiyor olması lezzetinden hiç bir kayıp yaşatmadığının göstergesidir. Eve meze siparişi için son dönemde hızla yükselen diğer bir olanak internetteki meze satış siteleri olmuştur. Özellikle Pandemi sonrası ön plana çıkan ve yepyeni bir dağıtım sistemi olan emek ve meze siteleri de gayet başarılı ürünleri uygun fiyattan sunmaktadırlar.

  İstanbul meze siparişi yaparken önemli bir nokta da bazı meze siparişlerinde anında servis olanağı olmayabilir. Planlanmış bir toplantınız için bir iki gün önceden siparişlerinizi vermeniz gerekebilir. Zaman kısa ise listede mevcut olanlardan siparişinizi zaten verebilirsiniz. Fakat yağlı kaşık ile birlikte eve meze siparişinizi aynı gün içinde verdiğinizde ulaşımı sağlanacaktır. Her gün saat 17:00 dan sonra siparişleriniz elinize ulaşacaktır.

  Nasıl Sipariş Verebilirsiniz ?

  Eve meze siparişleriniz için günün her saati sipariş verebilirsiniz. Özellikle gün içinde verdiğiniz siparişler saat 17:00 dan sonra elinize ulaşmış olacaktır. Moto kuryeleri ile soğuk zincir kargo mezenin tadının bozulmadan sizlere ulaşmasını sağlayacaktır. Bu sebeple sanki meyhanede yemişsiniz gibi size ulaşacaktır. Yaglikasik.com sitesi üzerinden online sipariş verebileceğiniz gibi WhatsApp üzerinden de meze siparişlerinizi verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

  Benzer İçerikler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  - Reklam & Tanıtım -spot_img

  Diğer İçerikler