Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
More

  Ukrayna Gece Hayatı Turu

  Ukrayna gece hayatı turu ayın belirli haftalarında düzenlenmektedir. Ukrayna gece hayatı turunun amacı siz misafirlerimizin keyifli ve eğlenceli geçirmesi hedeflenmektedir. İstanbul çıkışlı olmasının yanında istenildiğinde Türkiye’ nin diğer şehirlerinden de çıkış yapılabilmektedir. Lviv turu, Kiev turu, Dnipro turu, Odessa turu, Kharkov turları grupların ve şehirlerin uygunluk durumlarına göre değişmektedir.

  Gece hayatı denildiğinde farklı algılamalar yaşansa da aslında amaç fazla para harcamak değildir. Eğlenmek için lüks kulüplere yada adının çok meşhur olacağı mekanları ziyaret etmek zorunda değilsiniz. Rusya ve Ukrayna’ nın kendi kültürlerinde, her şehrin ve kulübün farklı müzik türlerinde vakit geçirmek için tercih edebilirsiniz. İnsanların pistleri gerçekten oynamak ve eğlenmek için kullandığını, yeni insanlar ile tanışmanın bu kadar zor olmadığını göreceksiniz. Özellikle çoğu gece kulüplerinde nargile servisi bulunmakta ve bu farklı kültüre ayak uyduracaksınız.

  Ukrayna gece hayatı turları özel istek üzerine hazırlanmaktadır. Turun sayısı 8 kişiyi geçmemekte olup butik ve özel olarak ilgilenilmektedir. Vip araç ile karşılama + otel konaklaması + Uçak biletleri + Gece Kulübü rezervasyonları ve şehir turları ile bazı müze gezileri fiyatlara dahildir.

  Turumuzun 20 veya 30 kişilik guruplar halinde değil sadece 8 kişiyi geçmemek üzerine planlanmaktadır. Gidilecek olan gece kulüpleri sizler için önceden planlanıp, Ukrayna eğlence ve gece hayatını yaşamanız için özenle seçilmiştir.

  Ukrayna gece hayatı turlarına katılım için aşağıdaki iletişim formundan irtibata geçebilirsiniz. Kiev Gece Hayatı için tıklayabilirsiniz. Ukrayna gece hayatı turu malum sebeplerden dolayı malesef şuan yapılmamaktadır.

  Benzer İçerikler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  - Reklam & Tanıtım -spot_img

  Diğer İçerikler