Çarşamba, Mayıs 29, 2024
spot_img
More

  Kiev’ de Nokta Atışı 1 Gece Eğlencesi – Fiyatlar

  Ukrayna sorularının neredeyse tamamını gece hayatı oluştururken, gelen sorulara baktığımda neden böyle bir soru-cevap sayfası oluşturmayayım edim. Kiev’ de hangi bara gitmeliyiz? Kiev’ de mekanlar güvenilir mi? Kiev’ de bizi kazıklarlar mı ? Kuluplerin girişleri ne kadar? Masaj salonları nasıl? Rehbere ihtiyacımız var mı ? vs vs. Ukrayna’ nın başkenti Kiev’ dair nokta atışı gece hayatı kulüplerinden ve fiyatlardan bahsedeceğim sizlere. Ne kadar nerede ve nasıl oluyormuş gibi tüm sorularınıza cevap bulabileceksiniz. Kiev’ e gelip 1 gece de neler yapabilirim diye soranlar bu sayfayı okumanız yeterli. Artık başlayabiliriz.

  Kiev Salon Dream Masaj Salonu Nerede ve Fiyatlar

  En çok gelen sorulardan masaj salonu ile detaylandırmaya başlıyorum. Bir şekilde kulüpler hakkında bilgi alıyorsunuz fakat güvenirlik konusunda en çok takılan sorulardan birisi. Genel olarak Kiev’ de masaj salonları öğlen 11:00 de açılıp sabaha karşı 06:00 da kapanıyor. Tabi 24 saat açık olan masaj salonları yok mu? elbette bulunuyor. Kaliteli hizmet veren masaj salonlarına önceden rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Sebebi ise işini işi yapan masaj salonları rezervasyonlu çalıştığından gittiğinizde dolu olabiliyor. Diğer bir seçenek ise kaldığınız otele yada konakladığınız yere masöz çağırabiliyorsunuz. Salon Dream’ da internet sitesinden gelecek kişiyi seçme imkanınız bulunmaktadır. Salon dream da randevu alıp gittiğinizde yada randevusuz bile gitseniz, masaj yapacak kişiyi seçebiliyorsunuz. Buradaki sistem de seçim aşamasında karşınıza 10′ a yakın bayan çıkıyor ve siz bu masözlerden birisini seçebiliyorsunuz. Fashion tv defilerini aratmayan personelleri çalıştıran Salon Dream bu konuda detaylara özen gösteriyor. Masözler iç çamaşırları ile karşınıza çıkmaktadır. Farklı masaj türleri bulunan ve fiyatları 900 grivnadan başlayan masaj seçenekleri ile seçiminizi gerçekleştiriyorsunuz. Burada masöze fiziksel temas etmek yasak, atlanılmaması gereken bir konudur. Fakat vip masaj türünü seçerseniz serbest hale gelen masöz türü de bulunmaktadır. Vip masaj türleri 1500 grivnadan başlıyor. Eğer Ultra vip dedikleri masaj türünü seçerseniz 3500 grivna ve 2 bayan arkadaş size eşlik etmekte. Bu ultra masaj türünde bayan arkadaşlar size duşta da eşlik etmektedirler. Siteme yazacaklarım bu kadar deyip daha fazla ayrıntı için gitmenizi tavsiye ediyorum 😀 Arkadaşlar 20 yıl öncesinden beri bu tarz masaj hizmetleri Ukrayna’ nın kültüründe devam etmektedir. Şuan gitmeden okuduğunuz ve gittiğinizde kültürlerini görmeniz ile bakış açınızın değişmesi an meselesi olabiliyor. Sizlere tavsiyem her zaman bu tarz mekanlara gece kulübünden önce gitmenizdir. Ukrayna kulüplerinin 00:00 dan sonra dolacağını düşündüğünüzde, iyi bir masaj sonrası kulüplere sekmenizde sakınca yoktur.

  Adres : Volodymyrska St, 75, Kyiv, Ukrayna, 02000

  Kiev Striptiz Club Rio Nerede ve Fiyatlar Hakkında

  Striptiz Club Rio - Kiev Nerede ve Fiyatlar
  Striptiz Club Rio – Kiev Nerede ve Fiyatlar

  Bütçenizi yada tarzınızı bilmediğimden birkaç farklı konsept mekan tavsiyelerinde bulunacağım. Masaj salonu istemez iseniz soracağınız ikinci mekan türü de striptiz kulüplerinden olduğundan bu seçeneğide yazmamda sakınca yok. Dream Masaj salonundan çıktınız ve tek bir eğlence mekanına gitmek istemiyorsanız, hızlıca bir striptiz kulübü yapabilir sonrasında ise gece kulübü moduna geçebilirsiniz.

  Şimdi arkadaşlar bu tarz mekanlar saat 20:00 gibi açılırlar. Sabaha kadar devam ederler. Gece kulübünden pek farklı değildir. Fakat tek farkları ağırlıklı erkek arkadaşların eşlik ettiği kulüplerdir. Buradaki püf nokta ise erken saatte giden arkadaşlar hep aynı dansçı kızların dans ettiğini görürler. Çünkü dansçıların geliş gidiş saatlerinin zorunlu olduğu bir saat aralığı vardır. Benim size tavsiyem erken saatlerde bu tarz mekanlarda bulunmamanız. Ortalama 22:30 – 23:00 da buralarda bulunmanız yeterlidir. Geçirmeniz gereken vakit ise maksimum 45 dakika 1 saattir.

  Striptiz Clup Rio Kiev’ in en eski mekanıdır. Mekan 2 kattan oluşur ve size tavsiyem üst kata geçmenizdir. Zaten içeri girişte merdivenleri göreceğinizden üst kata yönelebilirsiniz. Fiyatlar şehir genelinde hep aynıdır. Striptiz Club Rio için içeri giriş ücreti 300-400 grivna dır. Bazen ödeme alırlar bazende çıkışta hesabınıza yansılatacağı söylenir. İçerideki masaların bir kısmı depozito usulüdür. Masaya ücret ödersiniz. 5000 grivna civarındadır. Ukrayna’ nın genelinde bu sistem çok yaygındır. Örnek vermek gerekirse; masaya alacağınız bir şişe viski 2000 – 3000 grivna ise bu hesabınızdan düşülür. Yiyecek ve içeceklerinizde hesabınızdan düşülür. Tüm masaları bu şekilde düşünmeyin normal masalara geçtiğinizde sadece içtiklerinizi ödersiniz. 1 bira için ortalama 120 grivna, votka redbull için için 300-350 grivna ödeme yaparsınız. İçeride sahnede topless şeklinde dans eden dansçılar bulunurlar. Garsona yada dansçıya bakarak çağırabilirsiniz. Bir şarkı uzunluğunda dans ederler size. Eğer privet dans isterseniz ortalama 2 şarkı uzunluğunda 500 grivna karşılığında sizi odaya götürerek dans eder. Eğerki kendisiyle oturup birşeyler içmek isterseniz her içtiği için 400 grivna ücret ödersiniz. 10-15 dakikada bitiriler içecekleri bilginiz olsun 😀

  Kiev’ in Salaş ve Halk Kulübü Radio Hall Nerede – Fiyatlar

  Kiev Radio Hall
  Kiev Radio Hall

  Üstteki sıraladığım mekanlarda gece hayatı hazırlıklarınızı yaptıktan sonra şimdi yazacağım alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Radio Hall Kiev’ deki salaş ve orta ile alt gelirin gittiği mekanlardandır. Buraya gidiş saatiniz 00:00 dan sonra yada 01:00 dan sonra olmalıdır. Çünkü yoğunluk yarımdan sonra başlayacaktır. Radio Hall Kiev merkezden 8 km uzaklıkta bulunmaktadır.

  Burayı farklı kılan bir özellik var fakat. O da Kiev’ i ikiye bölen nehirin üstünde bir gemi şeklinde olması. Sırf konsept için bile gitmenizi öneririm. Giriş ücreti 150 grivna civarındadır. Masa fiyatları ise 2500 grivnadır. Burada dikkat edilmesi gereken unsur, masaya sölediğiniz nargilenin fiyatı ekstra alınır. Yani masa depozitosundan düşmeyecektir.

  1 şişe finlandia vodka + meyve tabağı + 6 adet redbull almanız durumunda ortalama 1500 grivna ödersiniz. Yani 2.500 grivnalık depozitonuzu geçmemiş olacaksınız. Bu arada Jack viski söylerseniz kendisi sadece 2.000 grivna tutmaktadır. Meyve tabağı ise ortalama 200-300 grivnadır. Sadece vodka redbull içecekseniz ortalama 60-80 grivna arasındadır. Eğer daha fazla alınıyorsa sizden bahşişini üstüne eklemiştir. Bunun için yapmanız gereken fiş alın. Bu çok normaldi bu tarz mekanlarda. Hemen içkini verirken altına fişini koyar. Yada diğer bir püf nokta ise menü isteyip oradan siparişi vermektir. Eliniz ile göstererek 😀

  Adres: Stepana Bandery Avenue, 32, Kyiv, Ukrayna, 02000

  Kiev’ in Öğrenci Mekanlarından Saxon Club Nerede ve Fiyatlar

  Kiev Saxon Club Nerede - Fiyatlar
  Kiev Saxon Club Nerede – Fiyatlar

  Gene merkeze uzaklık 10 km civarındadır. Haftanın her günü açık olan bir mekandır. Buda nadir görünen bir durumdur. Hafta içi ve hafta sonu fiyat aralığı farklıdır. Neredeyse hafta içi girişler yarı yarıyadır. Fakat alkol fiyatlarında bir değişiklik durumu olmamaktadır. Saxon Club 3 katı bir mekandadır. Sadece alt kata giriş ücreti 50 grivnadır. Bununla üst katlara çıkamazsınız. Yada en üst kata çıkamazsınız da diyebilirim. Bunun için benim önerim Club Money kart almanızdır. Bunun fiyatı ise 300 grivnadır. Bunu bardan içki alırkende kullanabilirsiniz. Localar yani masalar 1500 grivnadan 4000 grivnaya kadar değişmektedir. Buna nargile gene hariçtir. Fiyatlar ise Radio Hall ile aynıdır.

  Adres: Mykhaila Maksymovycha St, 4, Kyiv, Ukrayna, 03022

  Kiev Sky Bar Nerede ve Fiyatlar Hakkında

  SKYBAR Ukrayna Gece Hayatı - Kiev
  SKYBAR Ukrayna Gece Hayatı – Kiev

  Sky bar kiev’ in lüks kategorisindeki mekanları arasındadır. Kiev gece hayatı yazımda detaylı olarak bahsettim. Burada da biraz değinelim istiyorum. Giriş fiyatları hafta içi ve hafta sonu ortalaması 200-400 grivna arasındadır. Burada gene bir püf noktaya değinmek istiyorum. Hafta sonu eğer mekanda bulunacaksanız rezervasyon yaptırın. Yada cuma 1 gün öncesinde gelme ihtimaliniz var ise yukarıya çıkıp masanızı gösterin ve o masayı rezerve edin. Çünkü fazlasıyla popüler bir mekan olduğundan yada turistler açısından diyelim kalabalık olabiliyor. Bunu bir ek bilgi olarak alabilirsiniz. Eğer masa almayacaksanız tabiki sorun yok. Bu mekanda özellikle hafta sonu olduğunda, loca fiyatları 4.000 ile 10.000 girivna arasındadır. Bir şişe Jack 2.500 Chivas Regal ise 4.500 grivnadır. Çerez, meyve, yemek gibi her şeyi bu mekanda depozitodan düşebilirsiniz. Tabi nargile gene hariç 😀

  Bu mekandaki en önemli detaylardan bir tanesi kıyafet kontrolüdür. Mutlaka giyiminize dikkat ediniz. Farklı bir bilgi daha vermek gerekirse; özellikle bayanlara daha çok dikkat etmektedirler. Şöyle düşünürsek eğer daha iyi anlayacağız. “Ne kadar güzel bayan o kadar dolu mekan” mantığını gayet güzel uyguluyorlar. O yüzden bayan arkadaşların kot tarzı şeylerle mekana gitmemesi gerekmektedir. Sky Bar ortalama 01:00 gibi dolar ve 06:00 ya kadar yoğunluk ortalaması yüksektir.

  Sky Bar’ ın adresini yazmıyorum çünkü Arena City derseniz herkes size gösterecektir. Kiev’ in merkezinde bulunmaktadır.

  Kiev Heaven Club After Party Mekanı – Nerede ve Fiyatlar

  Gelelim artık son mekanımıza. Heaven Club Kiev’ in After Party mekanıdır. Yeterince eğlenemediğinizi yada Bunlar beni kesmedi diyorsanız, veya dur bir mekan daha görelim yarın zaten dönüyorum diyorsanız Heaven Club bu boşluğu dolduracaktır. Çünkü Heaven saat 04:00 te açılıyor. Dolması sabah 06:00 yı bulmakta ve kapanış saati 11:00′ dir. Dj’ e göre değişiklik gösteren bir giriş ücreti bulunmaktadır. 300-500 grivna arasında bu mekana girebilirsiniz. Masa fiyatları 4.000 grivnadan başlayıp 7.000 grivnaya kadar devam etmektedir. Düşünün şehirdeki tek mekan gibi bir yer burası. Gece eğlenceye doymayanlar buraya akın etmektedirler. Son yıllardaki tatsız gelişmeler neticesinde hala çok güvenli olduğunu söylemek yanlış olmaz.

  Adres : Borysa Hrinchenka St, 7, Kyiv, Ukrayna, 02000

   

  Benzer İçerikler

  3 YORUMLAR

  1. Ukraynalı kızların ağzı leş gibi genelde. Yav kıza bakıyorsun gece fistik gündüz kız geldi pazar günü idi kahve içelim dedi üstündeki eşofman kirli üstündeki kapşonlu yakaları kapkara. Dişler sapsarı arası dolu. Skybar kapalı idi sonra bir eleman iki bayan yanında nereye gidebilirim dedim takıl dedi iki üç mekan denendikten sonra bir karaoke bara girildi hep seçme kızlar tek yabancı ben. Bu arkadaşlar yedi içti beni eve bırakacaklardı ben güzel kızlar var kalayım diyerek ayrıldık. 4 kız dan biri yanına çağırdı masaya hesap istemişler hesaba bir şeyler benimde ödememi istediler çektim gittim. Yarısı gün uzak bir ilden anlaştığım kız geldi. Bir daha gitmem kieve.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  - Reklam & Tanıtım -spot_img

  Diğer İçerikler