Çarşamba, Mayıs 29, 2024
spot_img
More

  Kosova Prizren Videosu

  Kosova Prizren Sabah 05:00 Video

  Cumartesi günü sabah 05:00 te kalkıp hava henüz aydınlanmamış ve sadece şadırvandan akan suyun sesinde, prizren sokaklarında otobüsün kalkacağı yere doğru ilerlemek farklı keyif ve duygular yaşamanıza neden olabiliyor 😀

  Önemli detaylardan birisi ise cafe & restoranların önündeki sandalye vb. oturma gruplarının sabahın o saatinde hala gecedeki gibi aynı kalmasıydı. Hiç hırsızlık olmadığını duymuştum ama bu manzarayı görmem tescillemiş oldu resmen.

  Havanın yavaş yavaş aydınlanması ile artık otobüsler ve kalabalık toplanmaya başlamıştı. Herkes jilet gibi kayak kıyafetleriyle otobüslere doğru geliyordu. Kahvelerimizi içerken otobüsün dolmasını bekliyorduk ve yolculuk vakti gelmişti. Türkiye’ den gelen misafir olarak en ön koltuk bana ayrılmıştı. Öğrencilerin olduğu otobüsün içinde aklıma ortaokul yıllarım geliyordu 😀 Sanki Sapancaya pikniğe gidiyorduk.

  Benzer İçerikler

  6 YORUMLAR

  1. Merhaba Levent Bey;

   Mart ayında Prizren’e gideceğim. Bir gece kalıp akşamına veya sabah erkende Üsküp’e geçmek istiyoruz. Otobüs saatleri hakkında bilginiz var mı? Veya nereden öğrenebilirim. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

   • Merhabalar, Prizren de otobüs terminali var. Oradan öğrenebilirsiniz. Saatleri yazılı olsada avrupa gibi o saatte kalkmadıkları oluyor. O yüzden gitmeden bir gün önce öğrenip öyle binin derim. Saat olarak ben 9 gibi binmiştim 3 saate yakın sürüyor, bazen de geçebiliyor bilginiz olsun.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  - Reklam & Tanıtım -spot_img

  Diğer İçerikler