Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
More

  Özel Jet Kiralama

  Seyahatlerinizi özel, kişiye özel ve daha konforlu yapmak için özel jet kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. Özellikle nasıl uçacağınızı yani güzergahınızı seçebilirsiniz. İstediğiniz tarih ve istediğiniz saatte uçuş saatinizi düzenleyebiliriz. Flomuzdaki jet modelleri ve fiyatları istediğiniz lokasyon ve özelliklerde değişiklik göstermektedir. Bu yüzden rezervasyon yaptırarak ve detaylı bizimle paylaşarak sizlere yardımcı olmaktayız.

  WhatsApp üzerinden +905324530363 nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz. Arayarak bilgi almak için +905324530363 e tıklayabilirsiniz.

  Günümüzde gerek iş hayatında gerek sosyal hayatta zaman açısından hız oldukça önemli bir unsur olmuştur. Herkes bir yerlere yetişmek için koşturuyor. Daha büyük boyutta düşününce büyük şirketlerin iş temposu içinde yöneticilerin değil koşmak bir şehirden bir şehre dakikalar içinde uçmaları gerekiyor. Sporcular, sanatçılar, dernek çalışanları içinde çoğu zaman aynı durum söz konusu oluyor. Bu noktada son yılların en çok tercih edilen ulaşım biçimi özel Jet Kiralama hizmetine başvurmak oluyor.

  Özel Jet Kiralama, belli başlı transfer firmalarının, sahip oldukları uçak ve jetlerini kişi ve gruplara, belli ücret karşılığında kiralamalarıdır. Jetler mürettebatları ile kiralanmaktadır. Uçuşa katılacak kişilerin sayısına en uygun büyüklükte ki jetlerde pilot, yardımcı pilot, hostes bulunmaktadır.

  Özel Jet Kiralama hizmeti, yoğun iş temposundaki kişilerin, özellikle günün iki ayrı zaman diliminde farklı şehir ya da ülkelerde ki toplantı, seminer, konser, kongre gibi etkinliklere katılmaları için sağlanan hızlı, güvenli ve konforlu hava yolu seyahatidir.

  Özel Jet Kiralama Hizmetini Tercih Edenler

  Şirket merkezi ile şubeleri, atölyeleri ya da fabrikaları farklı şehirlerde olan şirket yöneticileri, jet satın almak yerine kiralamayı tercih etmektedirler. Aynı gün içinde birden fazla şehirde olmak durumuna en konforlu ve hesaplı çözüm özel Jet Kiralamadır. Jet satın almanın beraberinde getirdiği masraflar azımsanmayacak derecededir. Jetin bakımı, mürettebatın maaşları, hangar kirası, vergileri tek tek hesaplandığında charter Jet Kiralama hizmeti çok daha avantajlı olmaktadır.

  Özel Uçak Kiralama ve Modelleri
  Özel Uçak Kiralama ve Modelleri

  Spor kulüpleri, takım oyuncularını karşılaşmaların olduğu şehirlere ulaştırmak için Özel Jet Kiralama hizmetini tercih etmektedirler. Kalabalık bir grup olarak aynı gün içinde gidiş ve dönüş gerçekleştirerek konaklamaya ihtiyaç duymamaktadırlar. Sporcular, konforlu bir şekilde seyahat ederek karşılaşmaya çok daha rahat bir şekilde çıkmaktadırlar.

  Uzak bir şehirde ya da yurt dışında konsere katılacak sanatçı ve orkestra elemanları Özel Jet Kiralama hizmeti ile çok daha konforlu bir şekilde ulaşımlarını gerçekleştirmektedirler.

  Aynı şekilde sergiye katılacak sanatçı grupları, eserleri ile birlikte kiralık jet hizmeti ile etkinliğin yapılacağı yere konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşmaktadırlar.

  Şirketler, personel gezileri için Jet Kiralama hizmetini tercih etmektedirler.

  Politikacılar, aynı gün içinde farklı şehirlerdeki mitinglerine, açılış törenlerine, toplantılara gitmek için Özel Jet Kiralama hizmetinden yararlanmaktadırlar.

  Özel Jet Kiralamanın Avantajları

  Günümüzde hızlı transferin en pratik ve konforlu şekli jet yolculuğudur. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi jet sahibi olmanın maddi manevi birçok sorumlulukları vardır. Bu yüzden Özel Jet Kiralama hizmetinden yararlanmak, aynı konforu, güvenliği ve zaman tasarrufunu karşılamaktadır. Ve tabi ki maddi olarak da daha ekonomiktir.

  Kiralık jet hizmetinde havaalanında uzun saatler beklenmez, uçağı kaçırma telaşı yaşanmaz, check in, pasaport, bagaj işlemleri ile saatlerce uğraşılmaz. Yolcular, havaalanlarında ki özel bekleme salonlarından uçağa alınırlar, uçak tam zamanında kalkar ve yetişmeleri gereken yere zamanına ulaşırlar.

  Jet Kiralama
  Jet Kiralama

  Özel Jet Kiralama hizmetine deneyimli pilotlar ve hostesler eşlik ederler. Müşterilerin yemek ve içecek talepleri yolculuktan önce alınır ve ikramlar tamamen kişiye özel hazırlanır. Yolculuk sırasında çalışma ortamı, yatma ortamı bulunur.

  Kiralama hizmetinde yolculuğu müşteri taleplerine göre kişisel seyahat danışmanları planlamaktadırlar. Yolculuk sırasında müşterinin ihtiyaç duyacağı her türlü ekipman ve hizmetler planlı bir şekilde hazırlanmaktadır.

  Özel Jet Kiralama hizmetinde güvenlik en üst düzeyde sağlanmakta ve özel hayat gizliliği prensibi bulunmaktadır. Jetlerin denetimi Türkiye ve Avrupa sivil havacılık otoritelerinin tarafından yapılmaktadır. Pilotlar, yasal olarak belirlenmiş uçuş sürelerini tamamlamış eğitimli ve özel seçilmiş kişilerdir. Hostes ve hostlarda mesleki konuda en üst düzey bilgi ve beceriye sahiptirler.

  Yaklaşık bir yıldır içinde bulunduğumuz Covid 19 Pandemisi doğrultusunda Kiralama hizmetinden yararlananların sayısında büyük artış olmuştur. Bunun nedeni çok daha güvenli olmasıdır. Virüse karşı tüm hijyen kurallarına üst düzeyde uyulmakta ve yolcular sağlıklı ortamda yolculuk etmektedirler. Yolculuk öncesinde havaalanlarının özel bekleme salonlarında olsun, uçak içinde olsun kalabalığa maruz kalmadan, sağlıklı, güvenli ve rahat bir uçuş gerçekleştirmek mümkündür.

  Özel Jet Kiralama hizmeti almak için öncelikle rezervasyon yaptırmak gerekir. Yurt içi şehirler arası seyahatler için bir gün öncesinden bile rezervasyon mümkün olabilmektedir. Yurt içi seyahatler için en az bir hafta önceden rezervasyon yaptırmak gerekmektedir. Bunun dışında teknede evlenme teklifi için sayfamıza göz atabilirsiniz.

  Kiralama Rezervasyonu Hakkında

  Kiralamalarınızda alacağınız hizmet özel olduğundan birebir sizinle ilgilenilmesi gerekmektedir. Bu sebeple rezervasyon yaptırmanız önemlidir. Önceden bilgilerini detaylı olarak almaktayız ve size uygun jet modellerimizi ve fiyatlarını göndermekteyiz.

  Benzer İçerikler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  - Reklam & Tanıtım -spot_img

  Diğer İçerikler