Pazartesi, Temmuz 22, 2024
spot_img
More

  Sansürsüz Deneme Yazıları – Miskinadam

  Hit kaygısı günümüz yazarların en büyük problemlerinden biri. Bugün siteme kaç kişi girdi, neden azaldı tıklamalar, yeni neler yazmalıyım derken sizlere otu boku okutmak için içerik üretirler. Hatta bazı siteler konusuyla alakalı gözlemlemediği içerikleri başka sitelerden toplayıp sitelerine girerler. Bilgi kirliliği bir yana yanlış yönlendirme yaptıklarının farkına bile varmazlar. Bu popülerlik tutkusu hırsla beraber komik olmaya itse de amaçları siteleri üzerinden gelir elde etmek.

  Tespit, psikolojik ve sosyolojik açıdan farklı konulara değinen bir blogtan bahsetmek istiyorum. Yaratıcı içerikler üreten bir site takip ettiğimden sizlerle paylaşmak istedim. Miskinadam.com sitesi bu konuda sanırım okuduğum en iyi sitelerden bir tanesi. Bir Montaigne olmasa da günümüzün deneme yazarları arasında en iddialısı olabilir kendisi. Belkide Türkiye’ nin Montaigne’ si. Sitesine girdiğinizde oradan oraya alıp götürüyor sizi. Korkmayın ama henüz halay videosu yok 😀 Yazılarını okurken “heh evet yaaaa”, “gerçekten böyle değil mi” gibi içinizden mırıldanabilirsiniz.

  Uzun lafın kısası böyle bir siteyi duyurmak istedim. Televizyon karşısında çekirdek çıtlatır gibi yazıları okuyabilirsiniz. Kendisinin instagram adresi için tıklayabilirsiniz.

  Benzer İçerikler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  - Reklam & Tanıtım -spot_img

  Diğer İçerikler