Çarşamba, Mayıs 29, 2024
spot_img
More

  Pamukkale Yamaç Paraşütü Turu Fiyatları

  Kim istemez ki travertenler üzerinde yamaç paraşütü ile uçmayı. Pamukkale yamaç paraşütü turu için her gün rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sizleri acentemizde karşılamaktayız ve Dinamit tepesine çıkmaktayız. Yılın 365 Günü yamaç paraşütü turumuz yapılmaktadır. Uçuş + Transfer + Foto ve Video dahil fiyatımız 2000 TL dir. Pamukkale yamaç paraşütü için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon yaptırdığınız hangi saatte uçacağınızı rezerve etmiş olursunuz ve yoğun dönemlerde bile yeriniz hazır olur. Pamukkale paraşüt uçuşu kişi başı fiyatı 1.500 tl dir.

  WhatsApp üzerin +905324530363 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. Yada +905324530363 nolu numaramıza tıklayarak bizleri arayabilir, bilgi alabilirsin

  Pamukkale Yamaç Paraşütü Turu Hakkında

  Pamukkale uçuş turlarımızı rüzgarın yönüne göre 3 farklı tepeden uçuş yapabilirsiniz. Ağırlıklı uçuş yapılan yamaç paraşütü uçuş tepesi Dinamit Tepe olmaktadır. Rüzgarın yönü uygunluk açısından çoğunlukla Pamukkale Dinamit tepesinden yapılmaktadır. Misafirlerimiz Yamaç Paraşütü uçuş tepesine tarafımızdan çıkartılmaktadır. Transfer ücretsiz yapılmaktadır. İster tek kişi olun isterseniz grup halinde Pamukkale yamaç paraşütü turuna katılın, araçlarımız sizleri uçuş tepesine ücretsiz çıkartmaktadır.

  Denizli Pamukkale Yamaç Paraşütü Uçuşları
  Denizli Pamukkale Yamaç Paraşütü Uçuşları

  Denizli yamaç paraşütü özellikle son 4 yıldır çok popüler olmaktadır. Tarihi traverterlerin üzerinde uçarak çok farklı fotoğraflar çekebilirsiniz. Tarihi traverterleri kuş bakışı izleyeceksiniz. Hem yamaç paraşütü ile uçma keyfini yaşıyacaksınız. Hem de uçuş sırasında tandem pilotumuz tarafından çekilen video ve fotoğraflar ile uçuşunuzu ölümsüz kılacaksınız. Uçuşunuz sırasında sizlere deneyimli tandem pilotları eşlik edecektir. Hierapolis antik kendinde yapacağınız Pamukkale paraşüt uçuşları için erken rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır.

  Yamaç Paraşütü Tur Programı Hakkında

  • Bulunduğunuz konum yada konakladığıdınız otelden alınış.
  • Uçuş Tepesi Dinamit Tepe’ ye ulaşım. Ücretsiz Transfer.
  • T2 Ticari Tandem Pilotları tarafından kısa birifing. Uçuk hakkında bilmeniz gereken ufak bilgilendirme.
  • Dağdan ayrılarak yamaç paraşütü ile kalkış ve Pamukkale uçuşu. (rüzgarın durumuna göre 15-20 dakikalık uçuş süresi)
  • İniş alanına ulaşım.
  • İsteğe bağlı Aksiyon kamerası ile çekilen video ve fotoğrafların aktarılması.
  • İniş alanından sonra otellerinize yada alındığınız konuma tekrar bırakılış.

  Pamukkale Yamaç Paraşütü Tandem Uçuşları Nasıl Yapılmakta ?

  Tandem 2li yamaç paraşütü olarak bilinmektedir. Yani tek başınıza uçuş yapmamaktasınız. Deneyimli tandem yamaç paraşütü pilotları ile uçuş yapmaktasınız. Tandem pilotu yada eğitmenler ile uçuş yapacağınız zaman ilk önce birlikte tepeye çıkarsınız. Denizli Pamukkale de bulunan Dinamit Tepe’ ye çıkışın ardından rüzgar kontrolü yapılarak hazırlık aşamasına geçilir. Tandem pilotlarımız tarafından hazırlık yapılırken ufak bir brif verilir. Uçuş öncesi nasıl kalkış yapacağınıza dair size 2 dakikalık bir hazırlık aşamasından sonra kuşanmaya başlayacaksınız. Kask ve diğer ekipmanlar uçuş için hazırlanılır ve rüzgarın kontrol edilmesinden sonra uçuşunuza başlanır. Sizler Pamukkale yamaç paraşütü uçuşu için havalandığınızda bundan sonra yapacağınız tek şey manzaranın ve gökyüzünde süzülmenin keyfini yaşamak olur. Havanın durumuna göre uçuş süresi değişiklik göstermektedir. Bazı durumlarda kalkış tepesi olan Dinamit Tepe’ nin daha yüksek irtifasına çıkılabilmektedir. Pilotlarımızın deneyimi ve uçuş süresi bu tarz durumlarda artış göstermektedir. Her zaman olmamakla beraber bilmeniz gereken detaylardan biridir.

  Yamaç paraşütü uçuşlarımızda isteğinize göre fotoğraf ve video çekimi yapılmaktadır. Tandem pilotlarımız aksiyon kameraları ile kalkış anınızdan itibaren video çekmeye başlamaktadır. Aynı zamanda otomatik olarak fotoğraflarınızda çekilmektedir. Uçmaya başladığınız andan iniş yaptığınız süreye kadar 60 – 100 adet fotoğrafınız çekilmektedir. Hem uçuş videonuza hem de fotoğraflarınıza uçuş sonrasında ulaşabilmektesiniz. Aparatlar sayesinde telefonunuza 3 dakika içerisinde yüklemekteyiz. Yamaç paraşütü uçuşunuzdan önce bizlere fotoğraf ve video isteyeceğinizi mutlaka belirtmeniz gerekmektedir.

  Dinamit Tepe Yamaç Paraşütü Kalkış Pistine Transfer Nasıl Yapılmaktadır ?

  Denizli Yamaç Paraşütü
  Denizli Yamaç Paraşütü

  Dinamit Tepe Kalkış alanı Pamukkale otellerine ve merkezi konuma çok yakındır. Sizleri otelinizden aldığımızda yada acentemizden tepeye ulaşım yaklaşık 10 dakika sürmektedir. Yani çok kısa bir zaman içerisinde karar verdiğinizde hızlı bir ulaşım ile yarım saat içerisinde yamaç paraşütü uçuşuna başlayabilirsiniz. Yolcu sayımıza göre binek araçlar ile transferiniz olacağı gibi, Mercedes Sprinter araçları ile de transferiniz yapılmaktadır.

  Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

  Pamukkale yamaç paraşütü için erken rezervasyon yapabilirsiniz. Özellikle hafta sonları gelen yerli ve yabancı misafirlerimizi düşündüğünüzde bölgemiz yoğun olacaktır. Rezervasyon yaptırdığınızda istediğiniz saatteki uçuşa yerinizi ayırabiliriz. Siz gelmeden önce yapacağınız rezervasyon ile Pamukkale ye geldiğinizde vakit kaybetmemiş olacaksınız. Erken rezervasyon avantajlarından bir diğeri ise gelmeden önce tandem pilotlarımız ile konuşma ihtimalinizin olmasıdır. Bir diğer turumuz olan istanbul yamaç paraşütü için sayfamıza bakabilirsiniz. Kapadokya balon turu için ise başka bir sitemize bakabilirsiniz.

  Benzer İçerikler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  - Reklam & Tanıtım -spot_img

  Diğer İçerikler