Cumartesi, Nisan 13, 2024
spot_img
More

  Uci Gran Fondo Antalya 2023 Yarış Fiyatları

  2023 yılına yaklaşırken Kasım sonunda yapılacak olan Uci Gran Fondo Antalya 2023 yarışı için geri sayım başladı. 17 Kasım da başlayacak olan Antalya yarışı 20 Kasım da son bulacak. Tarihin yaklaşması ile birlikte aynı zamanda Pandemi için gelen haberler yarış için umut verici hale geliyor. Yarış Sponsoru Nirvana Cosmopolitan kısa bir süre sponsorluğunu açıklayarak bisiklet severlere haberini ulaştırdı.

  Nirvana Cosmopolitan Kundu Bölgesinin 5 yıldız otelleri arasında. Aynı zaman bisiklet dostu otel olmasıylada biliniyor. Yani Bisiklet dostu konaklama sertifikasına sahip Antalya otellerindir. Bisiklet sporuna yaptığı ve yapacağı katkılardan dolayı şimdiden tebrik etmek gerekir kendileri. Bizler yarışa dönecek olursak, Nirvana Ucı Gran Fondo Antalya 2023 yarışı için katılımcı fiyatları açıklandı.

  Nirvana Uci Gran Fondo Antalya
  Nirvana Uci Gran Fondo Antalya

  Nirvana UCI Gran Fondo Antalya 2023 Yarış Fiyatları

  • Zamana Karşı (Time Trial) Fiyatı: 250 TL
  • Kısa Parkur (Short Race) Fiyatı : 250 TL
  • Uzun Parkur (Long Race) Fiyatı: 350 TL
  • Paracycling Yarış Fiyatı : 250 TL
  • Zamana Karşı + Kısa Parkur Fiyatı : 500 TL
  • Zamana Karşı + Uzun Yarış Fiyatı : 600 TL olacak şekilde web sitelerinden kayıt ücretlerini yatırabiliyorsunuz.

  Uluslararası olacak yarış için şimdiden birçok farklı ülkeden kayıtlar gelmeye başladı. Yarışın en büyük avantajlarından birisi kendinizi uluslararası sporcular ile test etmeniz olacaktır. Nirvana Cosmopolitan aynı zamanda yarışın start alanının yapılacağı yer olacaktır. Çıkışlar Nirvana Cosmopolitan dan yapılacak. Çadırlar, eğlence alanları, gösteriler hepsi Nirvana Otelinde yapılacaktır. Bunun dışından Antalya bisiklet dostu otel Nirvana Cosmopolitan yarışçılar için konaklama seçenekleri oluşturulmuş. Kahvaltı dahil, yarım pansiyon ve her şey dahil paketler ile bu alternatifide değerlendirebilirsiniz. Antalya Nirvana Uci Gran Fondo için sayfamıza bakabilirsiniz. Çok geç kalmadan sizde yarış kaydınızı oluşturabilirsiniz.

   

  Benzer İçerikler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  - Reklam & Tanıtım -spot_img

  Diğer İçerikler