Vizesiz Yunan Adası Turları – Mykonos – Milos – Siros – Atina

0
5476
Yunan Adası Turları
Yunan Adası Turları

Yazın geldiğini vazgeçilmez Yunan adası turları reklamlarını gördüğümüz de tekrar hatırlar oluyoruz. Benim aklıma genelde  “şimdi 60 – 70 yaşındaki amcalar teyzeler ile cruise yapıp ne yapacağım” sorusu geliyor genelde. Birde en önemlisi reklamlarda söyledikleri rakamın üzerine acaba ne kadar ekstra ödeyeceğiz oluyor.  399 Euro reklamı üzerine aradığımda +55 euro tur ücreti + 35 euro bahşiş vs. vs. Tüm bu dert ve saçmalıkları bildiğimden sayfama aldığım tanıtımın kalitesi de benim için çok önemli. Bu yüzden aşağıda gördüğünüz tanıtım için firma ile özel olarak konuşup tüm detayların üzerinden tek tek geçtim.

Şimdi şöyle oluyor arkadaşlar; Yunan Adası Turları 289 Euro 2 kişilik iç kabinde tek kişi konaklama fiyatıdır. Yani 2 arkadaş geldiğinizde Kişi başı 289 Euro ödeyeceksiniz. Buradaki tek parantez açılacak konu ise vize. Yani vizeniz var ise yada yeşil pasaporta sahipseniz vize ücreti ödemeyeceksiniz. Ama vizeniz yok ise firma yetkilileri pasaportunuzun resmini sizlerden istiyorlar. Siz konsolosluk yüzü görmeden vizeniz hazırlanıyor bunun için 60 euro ödüyorsunuz. Ekstra alacakları tek ücret vize için 60 Euro.

Gene üzerine basa basa sordum bu Yunan adası turları kapsamında iç kabin ve dış kabinde konaklayan yada suit odada kalan arasındaki farklar nelerdir sorusuna aldığım cevap

+ Gemideki herkes eşit düzeydedir aldıkları hizmet oda kalitesine göre asla olmaz. Suit odada konaklayan ile iç – dış kabinde konaklayan misafirler farklı hizmet görmezler.

Diğer bir detay yunan adası turları içerisinde yemekler Türk ve Yunan mutfağına göre hazırlanmaktadır. Gemide geçirilen süre çerçevesinde bahşişler de fiyata dahilmiş.

Bir diğer farklılık ise Mykonos’ adasına inildiğinde seçtiğiniz tarihe göre ünlü dj lerin beach partileri için organizasyon yapılabiliyor. Örnek olarak Cavo Paradiso‘ nun web sayfasına girerek hangi tarihte hangi dj’ lerin çıkacağına bakabilirsiniz. Mykonos adasına inildiğinde bu partilerde değerlendirilebilir.

Celestyal Nefeli ile Vizesiz Yunan Adası Turları

GÜNLİMANVARIŞKALKIŞ
CumartesiÇeşme
Mykonos

19:00
 13:00
PazarMykonos
Milos
Siros

08:30
20:00
03:00
15:00
PazartesiSiros
Atina (Pire)
 –
07:30
01:00
19:00
Salı Çeşme 07:00 –

Not: Hava şartlarına göre limanlara inişler tekne ile yapılabilir.

Yunan Adası Turları Her Şey Dahil

“Limitsiz İçecek Paketi” aşağıdaki listeyi kapsamaktadır.

 • Viski, Votka, Cin, Rom, Tekila (tüm içecekler sizin seçiminiz olan karışımlarla servis edilebilir. (Kola, Limonata, Meyve Suyu vs.)
 • Vizesiz yunan adası turları Alkolsüz içecekler bardakta servis edilir. Kola, Diyet Kola, Limonata, Portakal Suyu, Tüm Karışımlar ve Meyve Suları.
 • Menü de bulunan çay ve kahveler
 • Fıçı Bira ve Kutu Bira (Geminin seçimi)
 • Tüm Alkolsüz Kokteyller
 • Menüde “ücretsiz” olarak belirtilen tüm Alkollü Kokteyller
 • Porto Şarabı, Sherry, Uzo, Aperatifler ve Likörler
 • Köpüklü Şarap da dahil olmak üzere kadehte servis edilen
 • Kırmızı, Roze ve Beyaz Şaraplar
 • Günün Özel Kahvesi
 • Günün Kokteyli
 • Alınacak Şişe Şarap yada Şampanya liste fiyatı üzerinden indirimli servis edilir (Geminin seçimi dahil değildir)
 • Büyük şişe su liste fiyatı üzerinden indirimli olarak sunulur.
 • Küçük şişe su pakete dahildir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz:
Gemide 3 gece 4 gün “Herşey Dahil” konaklama.
Şov, animasyon vb. gemideki eğlence ve aktiviteler
Geminin havuz, fitness, lounge vb. ortak kullanım alanları
Siros Adası Turu
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Bahşişler
Liman vergileri(119 €)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz:
Liman şehirlerindeki ekstra turlar.
Limanlardaki transfer ve shuttle servis hizmetleri.
Kuru temizleme, oda servisi vb. tüm kişisel harcamalar.
Yurt dışı çıkış harcı (15TL) Seyahat sigortası
Vizesiz Hizmet Bedeli (60Euro)

Not: Belirtilen fiyatlar EURO cinsinden olup, fiyatlar 2 kişilik kabinde vergi dahil kişi başıdır. Fiyatlar hazırlandığı zaman geçerli olan masraflar esas alınarak hesaplanmıştır. Yakıt fiyatları, döviz dalgalanmaları ve benzeri fiyat değişiklikleri durumunda yukarıdaki fiyatlarda değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Programda belirttiğimiz gemi, transfer, vb. hizmet sağlayıcılarından kaynaklı herhangi bir değişiklikte (saatler,limanlar,vb.) hangigemi.com sorumlu değildir ve programın genel yapısını ve içeriğini bozmadan değiştirme ve düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Tur programına katılabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan bir pasaport gerekmektedir. Pasaportun da Kıbrıs damgası bulunanlar Yunanistan’ a giriş yapamazlar. Tur iptal şartları ve diğer hükümler sözleşmemizdeki gibi geçerlidir.

CEVAP VER

*