Pazartesi, Temmuz 22, 2024
spot_img
More

  Lviv Hava Alanı Taksi Servisi ve Hizmeti

  Herkese selamlar. Bu sefer farklı bir konu ile Lviv taksi hizmeti ve servisi veren lviv’ de yaşayan birisinden bahsedeceğim. Hepimizin ilk araştırmaları arasında bulunan hava alanı şehir merkezi arası ulaşım için lviv de hizmet veren Türk bir arkadaşımız taksi alarak bu hizmete başlamış. Kendisi ile tanışmam siteme reklam vermek istemesi üzerine oldu.

  Fakat siteme reklam almadığımı söyleyip, sadece leventisikli.com ziyaretçilerine bir katkı yaparsan bunu yazı olarak yayınlayacağım konusunda talepte bulundum. Kendisi Lviv hava alanına inen arkadaşlarımızı karşılayacağını ve leventisikli.com için kendilerine içerisinde 2gb lık hat vereceğini söyledi. Bunu da ücretsiz olarak yapacakmış. Sanırım şimdi oldu 😀

  Lviv hava alanı şehir merkezi taksi hizmeti ve aynı şekilde gece kulübe gidiş ve geri dönüşler için kendisinden yardım alabilirsiniz. Lviv taksi fiyatları ise indiğiniz saate ve Ukraynalı taksicilere göre değişmektedir. Yani kimden ne kopartırlar gibi bir sitemleri var aslında, özellikle de bizlerden.

  Hava Alanında indiğinizde Döviz bürosunda sıra beklemeden bu hizmeti TL ile alabileceksiniz. Fiyatlar ise: Hava Alanı Otel Transferi + Telefon Kartı = sorunuz. Sıra beklemenize gerek yok Tl ile de ödeme yapabilirsiniz.

  Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak için, güvenebileceğiniz ve sizi hava alanında bir taksici karşılamasını istiyorsanız tavsiye ediyorum arkadaşlar. Üstelik en önemli özellik ise 2 kişiye 1, 4 kişiye 2 tane ücretsiz Ukrayna telefon hattı verecek. 2 Gb interneti içerisinde olacak bununda. Yani telefoncuya gidip derdinizi anlatmaya çalışma gibi işlemler ile uğraşmayacaksınız. Taksiye bindiğiniz andan itibaren internetinize bağlanabileceksiniz.

  Tüm bunların dışında gene kendisiyle irtibata geçip Lviv şehir merkezi hava alanı arası ulaşımını da sağlayabilirsiniz. En azından bir nebze de olsa içinizi rahatlayacak diye düşünüyorum. Kendisi müsaitlik durumuna göre akşamları gece kulübü için sizleri otelinizden alıp gerekli mekanlara ulaştıracak ve size verdiği ücretsiz telefon kartı sayesinde çıkmak istediğinizde gene kendisine ulaşıp dönüş içinde faydalanabilirsiniz.

  Özellikle Ukrayna Hava yolları ile uçan arkadaşlarımız için çok önemli. Gece saat 02:00 gibi iniş sağlayan uçakları olduğunda sizi karşılayan birinin olması çok önemlidir. Lviv taksi ile hava alanı şehir merkezi transferleriniz de isteğiniz doğrultusunda faydalanabilirsiniz arkadaşlar.
  Bilginiz olsun.

  Lviv taksi hava alanı transferi için aşağıdaki formdan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

  Benzer İçerikler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  - Reklam & Tanıtım -spot_img

  Diğer İçerikler