Cumartesi, Nisan 13, 2024
spot_img
More

  Seyahat Severlerin Kripto Parası – ProTravel Coin

  Farklı bir konudan bahsetmek istiyorum sizlere. Son yıllarda yükselişte olan kripto paralara bir yenisi daha eklendi. Adı protravel coin. Tamamen seyahat severlerin ilk başlarda kullanacağı ve yatırım için cüzdanlarına ekleyeceği seyahat parası. Şirketin amacı dünyadaki turizm ülkelerinin ve aktivitelerin qr kod üzerinden ödeme alabileceği kripto para sistemi.

  ProTravel Coin ile hava yolu şirketlerinden otel rezervasyonuna, kahve zinciri mağazalardan alışveriş markalarına kadar ödeme yapabiliyorsunuz.

  ProTravel Coin Hakkında

  Dünyanın seyahat parası ve yatırım amaçlı kullanılması üzerine oluşturulmuş ProTravel hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Yaşadığınız ülke sınırları dışına çıktığınızda hem kur farklılıklarından etkilenmemek için hem de üzerinizde nakit taşımamanız için harika bir sistem. İlk hedefleri arasında güvenlik açısından ortak çalışmaları bulunuyor. İsviçre’ de faaliyete başlayan ve dünyanın birçok noktasında yapmakta olduğu anlaşmalar içerisinde en hızlı ilerleyen kısmı Türkiye’ de olmuş.

  Pro Travel Coin - Token
  Pro Travel Coin – Token

  Ne zaman ve ne sıklıkla seyahat ediyorsanız edin, ProTravel Coin kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak için çaba gösteriyorlar. Hava alanlarında, taksilerde, tren, otobüs, restoran ve daha farklı birçok yerde ProTravel ile ödeme yapabilirsiniz.

  ProTravel Coin ve Avantajları Hakkında

  • Dünya çapında ödeme yapılacak tek bir para birimi ile seyahat severlerin, kur dalgalarından etkilenmesi ve güvenlik sorunlarını düşünmesine gerek kalmayacak.
  • Seyahat ettiğimiz ülkelerde ve yerel para birimini bilmediğimiz durumlarda, fazladan harcama riskini ortadan kaldırması oldukça önemli ve güvenli kılıyor.
  • Londra’ dan Paris’ e, Tokyo’ dan New York’ a seyahat ettiğinizi düşünün. Protravel hesabınızdan uçaktan taksiye ve otele kadar hepsini ödediğinizi hayal edin. Bu sizin için kolay olmaz mıydı ? Kredi kartınız ile yapabilirsiniz fakat kaybettiğinizde bu sizin için çok zor bir sürece gireceğiniz anlamına geliyor. Fakat Protravel coin ile güvenli ve döviz farklılıkları yaşamadan seyahat edebilirsiniz.
  • ProTravel Coin ile seyahat ederken başka arkadaşlarınıza yada dostlarınıza coin transferi yapabilirsiniz. Daha fazla detay için seyahat kripto parası linkine tıklayabilirsiniz.

  Şuanda web sitelerinde bir kampanyaları var. Üye olan herkese 100 ProTravel hediye gönderiyorlar. Sonuçta kaybedecek bir şeyiniz yok. Girip bir bakın derim. Bakarsınız ileride 1 tanesi 100 dolar gibi bir rakamlara gelecektir 😀

  Benzer İçerikler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  - Reklam & Tanıtım -spot_img

  Diğer İçerikler