Cumartesi, Nisan 13, 2024
spot_img
More

  Kharkiv Gece Hayatı – Ukrayna Kharkov Genel Bilgiler

  Ukrayna’ ya gelmişken kharkiv gece hayatı yazımı yazmazsam büyük tepki alacağımı düşünüp, sizlere en detaylı khavkiv gece hayatı içeriğini sunabilirim. Tehlikeli mekanlar hangisi, en büyük gece kulüpleri, pahalısı, striptiz kulüpleri, fiyatlar ve daha fazlası için okumaya devam edebilirsiniz. Lütfen Kharkiv’ i Lviv ile kıyaslamayın, ikisininde gece hayatı konusunda bir çok farklı yönleri var.

  Yılbaşı için geldiğimiz Kharkiv şehri bizi -16 larda karşılamış ve 5 saatlik rötar ile gecikmiş olsakta, biran önce otele gidip yeni yıla planladığımız gece kulübünde girmeliydik. 20 adım bile atamayacağımız soğukta sadece gömlek ve ceket ile taksilerimizi çağırıp saat 23:00 civarında otelimizden ayrılmıştık. İlk durağımız Radmir Gece Kulübü…

  Kharkiv Gece Hayatı – Radmir Club

  Kharkiv’ in en popüler gece kulüplerinden birisi diyebiliriz. Şehir merkezinden 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. Diğer büyük kulüpler gibi şehrin dışarısında kalıyorlar. İstanbul’ da yaptığımız araştırmalar sonucunda ilk gece için burayı seçmiştik. Girişte 100 grivna ücret edeyerek yerin altına iniyoruz. Yılbaşı oluşundan inanılmaz bir kalabalık ve animasyonlar eşliğinde ilerliyoruz. 3-4 farklı odası olan Radmir’ de istediğiniz müziğe göre odaya geçebilirsiniz. Yerel şarkılardan karaoke ve underground’ a kadar müzik seçenekleri sunuyor. Yada genel olarak sahnelerinin olduğu yerde de eğlenebilirsiniz.

  Ukrayna Kharkiv Gece Hayatı - Radmir Club, Bar, Fiyatlar Nerede ?
  Ukrayna Kharkiv Gece Hayatı – Radmir Club, Bar, Fiyatlar Nerede ?

  İçeride Gülşen’ den Tarkan’ a birçok Türk şarkısı da çalmakta. Fiyatlar Ukrayna standartlarında normaldi. Votka + Red Bull için 3 – 3,5 dolar ücret edemiştik. 85 – 100 grivna arasında fiyatlar.
  Yılbaşı olduğundan sanırım biraz fazla alkol alıyoruz ve çıkışta saatime baktığımda 05:30 du. Tabi bunda eğlencenin etkisi çok fazla. Bizim gibi başka ülkelerden gelen çok fazla turist vardı. Karkiv gece hayatı yazımda tavsiye edebileceğim kulüplerden biridir.

  Kharkiv Gece Hayatı – Bolero Club

  Bolero belki de en özel gece kulüplerinin başında geliyordur. Yılbaşı sonrasında 1 Ocak gecesi için otelimizden ayrılıyorduk. Rezervasyon yapılması gereken kulüplerden biridir. Bizim rezervasyonumuz bulunmuyordu ve daha içeri girmeden bodyguard biraz ileri götürüp rüşvet istedi.(kibarca) 3 kişi için 150 grivna verdikten sonra benimlesiniz diyerek içeri giriş yaptık. Bu arada mekan ücretide ödemiş olduk.

  Radmir den daha üst bir mekan olan Bolero, gerçekten hakkını verecek gece hayatına sahip. Şehir dışında bulunan Bolero’ da zaman ve eğlence kavramı yok. Farklı müzik tarzlarında odalara sahip olan gece kulübünde loca ve stand alabilirsiniz. Bolero’ da fiyatlardan bahsetmek gerekirse; Radmir’ den çok ufak ta olsa fazla gelebilir. Yorgun olmamıza rağmen gene çıkış saatimiz 5i bulmuştu. Sürekli birileri ile tanışıp eğlenmekten saat kavramını unutmuştuk. Kharkiv gece hayatı Bolero’ suz ve biraz sonra yazacağım kulübe gitmeden asla bahsedilmez diye düşünüyorum. Unutmadan özellikle Bolero için kıyafetinize özen gösterin derim. Bunu sadece mekana giriş için düşünmeyin.

  Ukrayna Kharkiv Gece Hayatı - Bolero Club, Bar, Fiyatlar Nerede ?
  Ukrayna Kharkiv Gece Hayatı – Bolero Club, Bar, Fiyatlar Nerede ?

  Kharkov Gece Hayatı – Compass Club

  Kharkiv’ de gezilecek çok fazla yer yok. Hal böle olunca da insan kendini gece hayatı içinde buluyor. Bir sonraki akşam nereye gitsem, hangi mekana girsem diye diye akşamı iple çekiyor. Compass club’ tan bahsetmezsek darılır bize herhalde düşüncesi ile sıra kharkiv gece hayatı için önemli mekanlardan biri olan Compas’ ı anlatmaya başlayabilirim.

  4 farklı konsepte sahip mekanda bowling, restoran gibi hizmetlerde mevcut. Her gün saat 20:00 – 06:00 arası açık olan Compass bayanlardan girişte ücret almıyor. Pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, pazar günleri giriş 30 grivna. Cuma 70, cumartesi ise 80 grivna. Yani cumartesi günü girseniz 10 tl ödeyeceksiniz 😀

  Ukrayna Kharkiv Gece Hayatı - Compass Club, Bar, Fiyatlar Nerede ?
  Ukrayna Kharkiv Gece Hayatı – Compass Club, Bar, Fiyatlar Nerede ?

  İçeriye girmeden kıyafetiniz ve eliniz yüzünüz düzgün olmalıdır.. Sitelerinde de bunu belirtiyorlar ama ben hiç bir Türk’ ün içeriye giremeyeceğini düşünmüyorum. 200 grivna Ukrayna’ da her kapıyı açıyor.

  Kharkiv Gece Hayatı – Misto Club

  Adını mutlaka duyacağınız gece kulüplerindendir. Kharkiv gece hayatı diye yaptığınız araştırmalarda mutlaka bir yerlerde adı yazıyordur. Aslında bu sayfaya koyup koymama arasında gidip geldim fakat karşınıza çıkacağından bilgi vermeden geçmeyelim dedim. Bolero ve Radmir ile kıyaslama yapmayın derim ben. Orta sınıf bir gece kulübü. İnternetten araştırma yaptığınızda güzel resimler ve videolar göreceksiniz fakat gittiğinizde içerideki kıyafetler bile size ne demek istediğimiz anlatacaktır. Kharkiv’ de normal halkında takıldığı mekandır.

  Ukrayna Kharkiv Gece Hayatı - Misto Club, Bar, Fiyatlar Nerede ?
  Ukrayna Kharkiv Gece Hayatı – Misto Club, Bar, Fiyatlar Nerede ?

  Hani böle gece 1 gibi bi kulübe gitmeden önce 2 shot atarım kaçarım diyorsanız Misto Club’ a bir uğrayın derim. Fiyatlar daha düşüktür ve öğrencilerin ağırlıklı gittiği gece kulübüdür.

  Kharkiv Gece Hayatı – Kakadu Men’s Club (Striptiz Club)

  Aslında Kakadu Mens Club‘ u leventisikli.com’ a pek yazmayı düşünmüyordum fakat gelen 10 larca soruyu tahmin ederekten yazma kararı aldım 😀 Kakadu Mens Club hakkında yazacaklarım Kharkiv gece hayatı yazımı ne amaçla okuduğunuza göre cevap bulacaktır. Sadece gece hayatı için gidiyorsanız kharkiv’ e, Kakadu dan başka bir yere gitmenize gerek yoktur. Striptiz mekanı olan Kakadu direk şehrin merkezinde bulunuyor. Mekanın çok enteresan özellikleri bulunuyor.

  Bina tamamen dehliz mekanı gibi. Girişte vestiyer var ve orda paranızı temsili dolarlar ile değiştiriyorsunuz. Örneğin 100 grivnanız var ve bunun karşılığında 5 adet 20 dolar alıyorsunuz. Tabi bunlar plastik kaplanmış temsili paralar. İstediğiniz kadar alabilirsiniz. Herbirisi 20 grivna ediyor. Sonrasında bir kat gibi yukarı çıkıp mekana giriyorsunuz ve yerin altında 2 kat daha bulunuyor. Tam anlamıyla birer mahsen gibi. İçeride kaybolduğumu hatırlıyorum bir ara. Bir şeyler içebilir striptiz için sürekli değişen kızları izleyebilirsiniz. Yaklaşık 100 yada üzerinde dansçı vardı içeride. Bunlar sürekli değişiyor ve bozdurduğunuz paraları 20 şerli olarak kızlara takabiliyorsunuz. Kharkiv de bu şekilde istediğiniz dansçıyı alabileceğiniz tek mekan Kakadu dur. Kharkiv gece hayatı için zamanın su gibi aktığı mekandır.

  İçerisi ilk başta ürkütücü gelebilir fakat sonradan alışıyorsunuz. Girişin üstünde bulunan özel VIP odaları kiralayıp size özel şovlar seyredebilirsiniz. Resim ve video için kendi sitelerine bakabilirsiniz. Kakadu Men’s Club tıklayabilirsiniz. Kharkiv gece hayatı için nokta atışı bir mekandır. Eğlence paranız ile eşdeğerdir. En son olarak buraya gitmenizi tavsiye ediyorum.

  Kharkiv Gece Hayatı – Casta Striptiz Club

  Kharkiv’ in en güzel kızlarını nerede bulabilirim diye soracak olursanız herhalde Casta Striptiz Club‘ ta diye cevap verebilirim size. Kakadu ile arasında bazı farklar vardır. Gene şehir merkezinde bulunan ve Türkiye’ deki iş adamı amcalarımızı sık sık görebileceğimiz mekanlardan birisidir 😀 Hatta bazen öle görüntülerini görürsünüz ki siz bile inanamazsınız. Kafanızı bir kaldırırsınız gömlekler, tsirtler pantalonlar havalarda uçuşuyor 😀 Web sayfaları için Casta Mens Club linkine tıklayabilirsiniz. Kakadu Club ın şuanda kapalı olmasından dolayı yoğunluk bu kulüpte toplanıyor. Gittiğinize değecek ender kulüplerden biridir.

  Benzer İçerikler

  101 YORUMLAR

  1. Ömrümü yedi bu yazı sık kullanılanlara ekledim gitmeyi düşünüyorum, hatta fotoğraf veya video bile temin edebilirim dönüşte. Teşekkür ederim paylaşım için.

  2. Aralık ayı ilk haftası gidicez 3 arkadaş… rehber almaktan yana değiliz… fakat rusçamız yok ingilicemiz gayet iyi… ingilizce bizi orada ne derece kurtarır

  3. 17 – 20 aralık 2016 kharkiv de olacağım otel ayarladik 2 kişi bu bilgiler ile gezimizi yapacağız teşekkürler levent bey düşünen olursa ulaşabilir bize bizde ilk gidecez 🙂 🙂

  4. merhabalar 4 aralıkta harkova gideceğiz 3 arkadaş kalacak yeri ayarlamadık daha otelmi yoksa evmı onerırsınız suan orada biz Türklerin sevilmediğini söyluyorlar giden arkdaşlar burada gece hayatı gunluk yaşam ve kalacak yerler hakkında bize bllgi verebilirmisiniz

  5. Merhaba,
   Bu yılbaşı için kız arkadaşımla gideceğiz, yılbaşı için hangi club ı önerirsiniz bide cuma gecesi orada olacağız yılbaşı c.tesi gece rezervasyon gerekli yerler için geç kalmış sayılır mıyız? Son soru olarakta yılbaşında genelde heryer daha pahalı olur Kharkiv’de özel gün olduğu için fiyatlar değişiyor mu?
   Çok teşekkürler şimdiden

  6. Merhaba,
   Bu yılbaşı için kız arkadaşımla gideceğiz, yılbaşı için hangi club ı önerirsiniz bide cuma gecesi orada olacağız yılbaşı c.tesi gece rezervasyon gerekli yerler için geç kalmış sayılır mıyız? Son soru olarakta yılbaşında genelde heryer daha pahalı olur Kharkiv’de özel gün olduğu için fiyatlar değişiyor mu?
   Çok teşekkürler şimdide

   • Merhabalar, aynı sizin gibi geçen yılbaşı bende oradaydım.

    Radmir, Bolero gece kulüplerini önerebilirim sizlere. Fiyatların artmış olacağını sanmıyorum. Genelde rezervasyona gerek kalmıyor ama bazen kapıda rüşvet istedikleri olabiliyor. Ben hiç biryere rezervasyon yaptırmadım sorunda yaşamadım açıkçası. Şimdiden iyi seyahatler.

  7. Hocam merhaba;

   Taksi çağırma işini hangi numarayı arayarak yapıyoruz? Bir de orda konuşmak için hat satın aldınız mı? İnternet ve arama meselesini nasıl çözdünüz?

  8. Merhabalar Levent Bey ;

   Lviv’mi yoksa kharkiv’mi gezilecek yerler ve gece hayatı bakımından yorumlayabilirmisiniz. Birde türk erkekleri hangi şehirde çoğunlukta

   Tesekkürler

  9. Levent bey merhaba. Kharkev e gitmeyi planlıyoruz Mayıs ortasında kuzenimle. Taksi konaklama ilgili mail katabilir mısınız bana. Dikkat etmem gerekenler nelerdir teşekkürler.

   • Murat bey merhabalar, Konaklama olarak günlük 30 dolara güzel otellerde konaklayabilirsiniz. İsterseniz tabi ev de kiralayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken kesinlikle şudur budur diyemem ama sayfamdaki yazıları okumanız genel hatları ile size fikir verecektir.

  10. Merhaba haftaya Kharkiv e gidiyorum ben ulaşım hakkında sormak istemiştim. Kıev den sonra tren ile gitmeyi düşünüyorum sizin tavsiyeniz nedir? Bu arada bilgiler için teşekkürler ?

  11. birde telefon olayını nasıl hallediyorsunuz yani oradan kontrollü hat mı almak daha mantıklı son olarak verebileceğiniz reseranslar veya telefon numaraları var mı taxi gibi veya oraları iyi bilen birleri gibi ilkdefa Ukrayna’ya gidiyorum ve Maalesef İngilizce dışında bir dil bilmiyorum galiba Rusça bilmemem bana dezavantaj olacak siz ne dersiniz ? Tekrar teşekkürler

   • Selamlar Deniz, Loca tutmak istiyorsanız eğer, öğleden sonra boleroya gidip konuşmanızda fayda var. Çünkü 2000 – 4000 grivna arasında loca alabiliyorsunuz. Sistemleri ise;
    Atıyorum şişe vodka 700 grivna, redbull + meyve + biralar + viski şişesi + …. diye gidiyor. Siz 4000 girivnayı yada 2000 grivna yı doldurmak zorundasınız gibi düşünün. Geçerse de farkını veriyorsunuz. O yüzden sizlere fix bir fiyat söyleyeceklerdir.

  12. Kharkiv deyim, kakadu 5 aydır kapalıymış , misto bence güzel mekan, öğrenci tayfası var kafasına göre eğleniyor insanlar, samimi mekan, hatunlar güzel, boleroya perşembe gittim bomboştu, hayal kırıklığı

  13. Lviv sehir efsaneleri lie sisirilmis bir köydür.12 yildir geziyorum rus cumhuriyetlerini sir Alana yapacak olursak mutlak rusca sart ,amaca uygun sehir planlama, cok onemli ukrayna 200$ 1 hafta kalincak bir ulke degil artik.
   Eglencenin ve kulturun en guzel yasandigi sehirler siralamasi
   Kharkiv
   Kiev
   Odessa
   LVIV BU SIRALAMADA MUMKUN DEGIL SEHIR SON 6AYDIR CÖP YIGINLARIYLA DOLDU TASTI .TURKLERIN HIC HAZEDILMEDIGI BIR YER .MUTLAK GIDILECEKSE MAKSIMUM 2 GECE KALINABILIR.

  14. zamanın nasıl geçtiğinin anlaşılmayacağı bir tatil olacak muhakkak evlenmeden gitmek lazım. 😀 Teşekkürler anlatım ve tavsiyeler için sayfayı ekledim artık müdavimi olurum. 🙂

  15. Levent abi verdiğin bilgiler için öncelikle teşekkürler böyle güncel bilgileri heryerde bulmak zor ..
   2017 eylül başı gibi Kharkiv e gitmeyi düşünüyorum tarih açısından iyi mi ? Farklı bir önerin varsa söyleyebilirsin ..

  16. Merhabalar, bende önümüzdeki ay ukraynaya gitmek istiyorum. Orta dece ingilizce ve ispanyolcam var. Sıkıntı olur mu…? Bir de ne için gideceğimiz belli, kadın kız. 3 gün için ne kadar harcarım..? Full dolu olacak gecem ama…, birde hangi şehre gitmeliyim..? Alakanız için şimdiden teşekkür ederim. Selamlar.

   • Bu aralar harkov da dazlak milliyetçi gruplar Bizimkileri kollayıp darp edip dövüyorlar. Kız arkadaşım aradı sakın gelme dedi. Mevxular çok ciddiymiş. Harkov tehlikeli

    • MİTHAT KARDEŞ BENİM BİR ARKADAŞIM DAHA SÖYLEMİŞTİ GİDENLERDE ŞEHİR MERKEZİNDE KALIN 3-5 KM DISARIDAKİ OTELLER VE EVLERDE KALMAYIN ORALARDA SIKINTI DEDİLER

  17. Lviv mi Kharkiv mi gece hayatı olarak küçük bar publardan veya normal olarak düzgün bir şekilde kız ayarlayabileceğimiz tabi parasız kızlardan bahsediyorum kolayca ayarlayabileceğim seviyeli bir birliktelik diyorum ben buna imaj açısından … kızlarında meraklı olduğu bir yer hangi şehri tercih etmeliyim ?

   • Merhaba Kaan, nereye dünyandaki hangi ülkeye gidersen gece hayatı bulabilirsin. Önemli olan gitme isteğin tam olarak nedir. Gece hayatı olarak Kharkov daha iyidir. Mekanlardan dolayı. Fakat gündüzleri vakit geçirmek istiyorsan Lviv’ e gitmen gerekir. Çünkü Kharkov’ da gezebileceğin ve özellikle dolaşabileceği yer bulamazsın. Bayan konusuna gelince sırf bunun için 3-5 günlük seyahat yapman yanlış olur. Çünkü bir yabancı olarak dilini hiç bilmediğin, aynı duyguları yaşayamayacağın kısa süreli seyahatlerde tanışacağın insanlar ile arkadaşlık kurabilirsin. Yada ne kadar seviyeli birlikte olursun bilemiyorum. Sen en popüler şehirlerde bile ingilizce bilen sayısını az bulabilirken başka şehirlerde yada hiç duyulmamış kasabalarda seviyeli birliktelik yaşamayı düşündüğün bayanı nasıl bulacaksın.

  18. merhaba levent bizde 1 aralıkta gideceğiz KHARKİV e yazılarımız okumaya çalıştım ama bir kaç özel sorum olacak müsait olduğunuzda rica etsem görüşmemiz mümkün mü?

   • Arkadaşlar 17 kasım 21 kasım arası Kharkiv de bulunacağım cuma gece 2 civarı hotel Kharkiv den rezervasyonumu da yaptım tek gidiyorum dil bilmem yol bilmem nasıl böyle bir karara vardım derseniz bende bilmiyorum sırf başka bir ülke başka insanlar ve kafa dağıtma yoğun çalışma temposuna 3 4 günlük bir istirahat diyebiliriz ve bunu kalite geçirmek istiyorum denizden çıkmış balık gibi olmak istemiyorum. Gece klübüne girip eğlenip çıkmak aynı zamanda amatör dansçıyım dans etmeyi severim sırf kafam dağılsın bu konuda tavsiye istiyorum bu tarihlerde giden varsa arkadaş olurum

  19. Ben geleli daha 2 gün oldu.gece hayatı gerçekten harika.Alkolde sınır yok.Eğer giderseniz Bolero clubı tavsiye ederim.Sakın barda ayak üstü içki almayın.Çünkü masa daha ucuza geliyor.Biz Bolero clubda loca tuttuk.fiyatları türkiyeye göre kıyaslama yaparsanız söyle izah edim. 125 tl bolero gibi sayılı gece kulubünde 100 lük jack daniels alıyorsunuz. biz 5000 grivna verip loca bedeli yaklaşık 12 kişi eğlendik.gerisini siz düşünün.Vermiş olduğunuz 5000 grivnadan düşüyor aldığınız her ürün. içeri girerken cuma günü 100 grivna yani 15 veriyorsunuz ctesi 250 grivna ya kadar çıkıyor.Eğlencede sınır yok. Mekanlarda çok türk var. yabancılık çekmezsiniz. Ortam 10 numara tavsiyem ctesi gecesi. Tekrar gideceğim.Dört gözle Ocak ayını bekliyorum.

  20. LEVENT bey sayfanızı çok beğendim insanların yazdığı yorumlar çok salakça diğer yorumları okumadan aynı şeyleri sorup durmuşlar size emeğinize sağlık öncelikle ben 31.01.2018 de saat 9 da kısmet olursa Kharkiv e inmiş olacağım 2 kişi geliyoruz TAXİ ve bize yol gösterebilecek birileri varsa irtibat kurmanızı rica ederim

   • Yorumunuz için teşekkür ederim. Kharkov da güvendiğim taksi şöförü şuanda bulunmamakta. Ama fiyat açısından düşünüyorsanız kesinlikle Uber uygulamasını indirip onunla seyahat edin.

  21. merhabalar 2018’MART ayı içerisinde Kocaeli’den 2 kişi olarak Kharkive gideceğiz.İkinci gidişim olacak ama dil yok:).Rehberlik edebilecek veya eşlik edebilecek arkadaşlar ile görüşebilirim.
   mail:carbogaoglu_41@msn.com

  22. 9-15 nisan arası kharkivde 2 arkadaş olacagız görüşmek isteyeler olursa sevinirim
   oteli internet sitesinden ayarladık 6 gece 807 tl 3 yıldızlı
   ucak gidiş dönüş kişi bası 570 tl verdik
   400 dolarda üstümüzde bulundursak yeterli 😀

  23. Merhaba arkadaşlar öncelikle site rehberi Levent beye çok teşekkür ederim sağolsun böyle bir güzel site kurup bizi bilgilendirdigi için,şunu belirtiyim arkadaşlar ben Kharkivde yaşiyorum iş yerim var burda yaklaşık 7 senedir burdayım eğer olurda sıkışirsaniz kharkivde Allah korusun başınıza bir iş gelir ve ya bilgi almak isterseniz lütfen buyrun iletişime geçe bilirsiniz hiç bir rehberlik ücreti almadan size yardımci olurum yurt dışındayiz efendım bir birimize sahib çıkmamiz lazım Whatsapp iletişim numaram. bir daha site yönetmeni Levent beye teşekkür ederim

  24. 12-15 temmuzda karkovda olacağım daha önce birçok kez gittim ve şehrin neredeyse tamamını biliyorum, bu kez yalnız gidiyorum orda olup da isteyen olursa iletişime geçebilir 0505 834 43 63

  25. Merhaba Levent bey yazdığınız bilgiler icin çok teşekkür ederim bende Kharkive gitmeyi düşünüyorum açıkça sadece kızlarla takılmak sex icin gidecem lütfen orda önerebileceginiz taxi ve otel ve rehber varmı bana yazarsınız sevinirim teşekkürler.

  26. Meraba daha bir hafta önce Lviv’deydim şimdi ise Kharkiv’e gitmeyi düşünüyorum. Siz hangisini daha çok beğendiniz. Hangisinin gece hayatı daha canlı sizce?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  - Reklam & Tanıtım -spot_img

  Diğer İçerikler

  Ukrayna şehirlerinden Kharkiv gezilecek yerler sıralamasında çok yüksek olmasa da özellikle gece hayatı konusunda oldukça başarılıdır. Rusya sınırında bulunan şehir Rus ve Ukrayna' lı olmak üzere eşit nüfusa sahiptir. Gece hayatı çeşitliliği ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle kış aylarında gitmemekte fayda var.Kharkiv Gece Hayatı - Ukrayna Kharkov Genel Bilgiler