Pazartesi, Temmuz 22, 2024
spot_img
More

  Kiev Gece Hayatı – Ukrayna Genel Bilgiler Fiyatlar

  Sitem üzerinden tanıştığım Hakan ile kiev gece hayatı için 6 ay öncesinden sözleşmiştik. Boracay’ da başlayan macera Malta falan derken 6 ay sonrasında Ukrayna ziyaretimiz için biletlerimizi almış ve ilk karşılaşmamızı Kiev şehrinde yapacaktık. Bu sefer kiev gece hayatı için yapacağım gezimin plan ve programını tamamen Hakan’ a bırakmıştım. 2017 yılının ilk 6 ayı seyahatlerime ara vermeyi düşünüyordum. Biraz dinlenip siteme yazmadığım 10 ülkeyi daha yazmaktı amacım. Fakat bunları hiç düşünmemişim gibi Şubat ayındaki Kiev, üçüncü ülke ziyaretim olacaktı. Bu yazımda fiyatlar, gece kulübü, bar, pub vb. yerlerin nerede oldukları nasıl gidileceği ve biraz daha artık detaya girerek , gezerken yaşadığım olaylardan bahsedeceğim.

  Düşünsenize hiç tanımadığınız birisi siteniz üzerinden size ulaşıyor. Sorular soruyor, birlikte Ukrayna seyahati yapıp yapamayacağımızı öğreniyor ve 6 ay sonrası için plan yapıyorsunuz. 😀 Altını çizerek söylemem gerekirse uykusuzluktan adeta ölüyordum. Amsterdam dönüşü sadece 2 gün İstanbul’ da kalacaktım. Sonrasında ise kışın bu soğuğunda hem video çekimleri hazırlayacak hemde her gece en az 3 gece kulübünde bulunacaktım. Fazla plan program yapmaya gerek yoktu artık. Gideceğim günün sabahında çantamı hazırlayıp yola koyuluyorum artık.

  Kiev gece hayatı hakkında başıma az çok neler geleceğini iyi biliyordum. Ukrayna’ nın birçok şehrinde bulunmam ve arkadaşlarımın olması beni rahatlatsa da adrenalinimi yükseltecek bir şeyler mutlaka başıma gelecekti. Şuan çok sevdiğim bir pilot abimin sözü ile devam etmek istiyorum “Cesaretin Kadar Özgürsün !”…

  İlk işim Kiev merkezde bulunan eve kendimi atmak ve 1 saat uyumaktı. Sonrasında ise aşama aşama her seyahatimdeki sıralama olan gömleklerimi ütüleyip ayakkabılarımı dizip şehrin hakim noktasına çıkıp tepeden bir plan oluşturmak. Şuan Kiev gece hayatı yazımı yazdığım için belirtmemde sakınca görmediğim bir diğer konu ise, “Arkadaşlar Sevilmiyoruz” 😀 Ziyaretlerimizin maksadı Ukrayna halkında ciddi olarak ön yargı oluşturduğundan esmer arkadaşların işi gerçekten zor. 😀 Karşı cins ile diyaloglardaki konuşmaları tabi ki yazacağım hiç merak etmeyin. Özellikle sorduğum soruların cevaplarını paylaşacağım. Evet artık Ukrayna’ nın en meşhur şehri Kiev gece hayatı yazımıza başlayabiliriz.

  Kiev Gece Hayatı – Forsage Night Club Nerede ?

  Kiev Gece Hayatı - Forsage Night Club
  Kiev Gece Hayatı – Forsage Night Club

  Son 2 yazımda tarz değiştirip artık sıralamaları en iyisinden başlayarak yazmak istiyorum. Gelen sorularda görüyorum ki sonuna kadar okumuyorsunuz:D Lviv ve diğer şehirlerden alışkın olduğum için şimdi bilmediğimiz bir yere gideceğimizden kapıda ayrı uğraş, içeride değişik fiyatlar falan derken baya bir uğraş vermek istemiyordum. Şu meşhur hepiniz bildiği ve Ukrayna topraklarına girildiği andan itibaren açtığı “eşleşme” uygulaması yok mu? Heh şimdi hemen açıyoruz ve Hakanla yarım saatlik bir çalışma sonucunda eşleştiklerimizden puantaj usulü seçim yapıyor ve gece kulübü giriş biletlerimiz ile buluşuyorduk. 😀 Yanınızda Ukrayna’ lı birilerinin olması her zaman avantaj sağlayacaktır. Düşünsenize ne size ayrı bir fiyat söyleyebilirler nede gece kulübü girişlerinde olmayan rezervasyon sorgulamaları. Artık kendinizi o andan itibaren Ukraynalı hissetmeye başlıyorsunuz.

  Bayan arkadaşlar ile öncelikle şehir merkezinde buluşuyoruz. Pub ortamında biralarımızı içip tanışıyoruz ve benim için en önemli olan kısma giriş yapıyorum. Herkesin bilmediği ama lokal insanların olduğu gece kulübüne götürmelerini istiyordum. Biraz düşünüyorlar aralarında Rusça konuşmalar falan derken taksiyi arıyorlar ve 20 dakika uzakta bir mekana gitmek için hazırlanıyorduk. Tanışmak için oturduğumuz yer Arena City denilen şehrin tam merkezinde bulunuyor. Çevredeki bilindik ve büyük gece kulüplerini oturduğumuz yerden görebiliyoruz. Fakat bunların hiçbiri değilde neden 20 dakika mesafedeki yere gideceğimizi bende merak ediyordum. Sordukça da gerçekten beğeneceğimi söylüyorlardı. Daha 20 dakika önce tanıştığınız birileri ile taksiye binip yola çıkıyoruz. Kızlara biraz hava atmak için taksici ile Rusça konuşuyordum. Sonuçta bizim hiç bişi anlamadığımızı bilmesinler. 😀

  Yolculuğumuz değişik yollardan, ara sokaklardan, alt yol, üst yol derken bir yere geliyoruz artık. Bana ilk izlenim olarak Saraybosna’ daki gece kulübünü hatırlatmıştı. Dışarıdan baktığımızda iki katlı görünen gece kulübü. Önü adeta Saraçoğlu kalabalığı gibi. Arabalar yanaşıyor kontroller yapılıyor. Sıra bekleyenler falan. Cumartesi oluşu ve lokal bir gece kulübü olması Kiev gece hayatı yazım için nokta atışı mekan olacağı sinyalini veriyordu.

  İşte işin en keyifli kısmına geldik. Mekana giriyoruz ve ellerimizi cebimizde sağa sola bakıyoruz. Arkadaşlarımız bizim yerimize her şeyi hallediyorlardı. Yan tarafta turist arkadaşlar beklerken ben 4 kişi olduğumuzdan loca tarzı bir yer istiyordum. 1500 Grivna ya bize 4 tane kart veriyorlar. Yani 53 – 55 dolar arasında 4 kişi loca alıyoruz. Forsage 5 katlı gece kulübü arkadaşlar. Biz alt kata geçiyoruz locaya yerleşiyoruz ve önce votka etrafında 5 redbull ile servis açılıyor.

  Ortam gerçekten güzel, keyifli ve samimiydi. Altın kolyeli kimse yok, ajanstan çağrılmış kızlar yada 22 yaşında babasının aldığı milyonluk araçlara binen çocuklarda yoktu. Gece kulübü işlek bir cadde üzerinde değildi. Ee haliyle Midpoint in önünde, ellerinde lv marka çanta ve cüzdanı ile sıra bekleyen tipleri görmeniz de çok zor. Kıyafetler önceki 10 yılın modası olsa da baya cüretkar kısalıkta ve açıklıkta idi. Kiev gece hayatı kendini göstermeye başlamıştı.

  Alkol servisi yapılıyor biraz ortama bakıyor ve tek tek diğer katlara çıkıyoruz. Her katta farklı müzikler çalıyor. En üst katta oldukça büyük bir pist var ve sanırım 1000 kişi anca doldurur diye hatırlıyorum 😀 2.ci katta r&b çalıyor ve hiç görmediğim kadar zenci arkadaşları görüyorduk. Sanırım Ukrayna’ daki tüm siyahi arkadaşlar bu gece burdaydı. Adım atamıyoruz herkes ayakta ve eğleniyor.

  Burada da biraz takılıp masamıza gidiyoruz ve her şey yerli yerinde duruyor idi. Saati 02:00 yapmıştık ve yemek söyleyelim dedik. Baklava tepsisi büyüklüğünde karışık ızgaraların olduğu etler ve abur cubur geliyordu. Bunlar içinde hiçbir ücret ödemedik hala 1500 grivna lık kredimiz devam ediyordu. Mekanın yaş ortalaması 24-26 yaş arasında diyebiliriz. Loca aldığımızdan giriş parası ödememiştik. Ama tabiki detaylı yazmak için her şeyi sordum. Bayanlardan almıyorlar ücret ama erkek arkadaşlardan normal girişler için 100 – 150 grivna alıyorlar. Kulübe gitmek için ise Taksi ile kiev merkezinden 100 grivna’ ya gelmiştik. Dönüş ise 300 grivna idi.

  Özet geçmek gerekir ise; 5 katlı sıcak samimi bir gece kulübü. Fiyatlar merkezdeki popüler mekanlara göre çok daha uygun. Ağırlıklı olarak yerli insanların geldiği ve keyifle eğlendiği tavsiye edeceğim mekanların başında geliyor. Kiev gece hayatı için bu tarz yerlerde bulunmanız insanları yakından tanımanıza olanak sağlayacaktır.

  Kiev Gece Hayatı – SkyBar Night Club Nerede ?

  SKYBAR Ukrayna Gece Hayatı - Kiev
  SKYBAR Ukrayna Gece Hayatı – Kiev

  Arkadaşlar SkyBar ve popüler olan diğer gece kulüpleri aslında şuan anlatacağım lokasyon da bulunuyor. Kiev in merkezini Arena City olarak düşündüğünüzde içerisinde bulunan hall, cafe ve restoranları ile sizin mutlaka uğrak noktanız olacaktır. Harem Men’s Club, Famous Night Club vb. için buraya uğrayacaksınız mutlaka. Bunların dışında The Cake, The Burger, The Bar, Vapiano gibi restoran ve cafeler de gene Arena City’ de bulunuyor. Yani kiev gece hayatı için tek bir noktaya gitmeniz sizi birkaç mekana götürmüş olacak.

  Kiev gece hayatı için Arena City’ nin önemi oldukça yüksek. SkyBar hem cadde üzerinden hemde Arena City içerisinden bakıldığında görülüyor. Genelde önünde lüks araçların olduğu bir alanda. Yukarıda bahsettiğim uygulama ile eşleştiğimiz bayan arkadaşlardan farklı olarak bu gece için ilk kez tanışacağımız yeni arkadaşlarımızı bekliyorduk. Kiraladığımız ev Arena City ile bitişik olduğundan telefon ile arayıp kendilerini gördükten sonra evden çıkıyorduk. Geçtiğimiz gece sabaha kadar tek kulüpte olduğumuzdan bu gece en az 3 gece kulübünü gezmem gerekiyordu. Hakan ile ilgili sıkıntım olmasa da bu gece görüşeceğimiz arkadaşların bize ayak uydurup uyduramayacağını bilemiyordum. Kendileri ile buluşup önce sıcak bişiler içiyorduk biraz birbirimizi tanıyıp sonra gene bu gece yapacaklarımızdan bahsediyordum. Kendileri de memnuniyetle onaylıyorlar.

  İlk önce Sky Bar a gidiyoruz. Girişte erkeklerden 100 grivna alıyorlar. Sonrasında asansöre binip en üst kata çıkıyoruz. Fena gözükmüyor. Büyük oturma alanına sahip ve sigara içmek için gene aynı katta geniş bir bahçesi var. Bayan arkadaşlarımızla birlikte bu sefer barda takılıyoruz. Başka kulüplere de gideceğimizden loca yada stand mantıklı olmayacaktı. Zaman ilerledikçe müzikler tarz değiştiriyor ve dansçılar yerini alıyordu. Şehrin merkezinde ve internet aramalarında oldukça fazla adından bahsettirdiği için Sky Bar ufak ufak bizden arkadaşlar ile doluyordu. Hafta sonu kültür gezisine gelmiş beyaz gömlek ve yelekli kardeşlerimiz ile tanışıyor internette ki o kişinin ben olduğuma şaşırıyorlardı. Kiev gece hayatı için SKY Bar birçok farklılığı içinde barındırıyor. Karaoke günlerinden Hip-Hop partilerine eğlenceyi yaşayabilirsiniz.

  Kiev gece hayatı için popüler kulüplerin giriş saati 00:00 dan sonra tercih edilmeli. Ya da 02:00 gibi gidildiğinde daha kalabalık bir atmosferle karşılaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler rezervasyon bilgileri ve fiyatlar için tıklayabilirsiniz.

  Kiev Gece Hayatı – D’lux Night Club Nerede ?

  D'lux Night Club - Kiev Gece Hayatı
  D’lux Night Club – Kiev Gece Hayatı

  Eski Kiev’ in tarihi merkezinde bulunur. Bu kadar popüler olmasının en etkin sebeplerin birisi bence 1939 yıllarından beri açık olması. Yeşilliklerin arasında ve parkın içerisinde 2500m2 alan üzerindedir. Barında ortalama 200 kişi görebilirsiniz. Mekan ise 1000 kişiye kadar insan ağırlayabiliyor. Sabahın ilk ışıklarına kadar canlı şovlar ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Biz D’lux gece kulübüne gidip gitmemek arasında kalmıştık. Kız arkadaşlardan biri çok güzel diye tutturunca en azından bakalım dedik. D’lux lokasyon olarak Kiev’ in Dnipro Nehri yakınında bulunuyor. Öncesinde rezervasyon yapıp yemek yiyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde ise gece kulübü moduna geçip eğlencenize burada da devam edebiliyorsunuz. Ukrayna’ lı arkadaşlara sorulduğunda onlara göre en iyi kiev gece kulüpleri sıralamasında ilk 5 in içerisinde. Gerçekten seviyorlar burayı. Gelmenizde bir sakınca yok bence de görülebilecek mekanlardan bir tanesi. Değişik organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Mesela “Bekarlar Gecesi” vb. partiler vererek kendine özgü ziyaretçiler oluşturuyor. Kiev gece hayatı dokusu için mutlaka gitmelisiniz.

  Kiev Gece Hayatı – Harem Men’s Club Nerede ?

  Harem Mens Gece Kulübü
  Harem Mens Gece Kulübü

  Hava alanından indiğinizden itibaren yolda tabelalarını gördüğünüz gece kulübüdür. Gene Arena City içerisinde bulunuyor. Bulunduğu binanın 5. ve 6. katında bulunup asansör ile girişini yapıyorsunuz. Tasarımı ve dizaynı adının özelliklerini taşıyan şekilde dekore edilmiş. Bayan danscılar için kafesler ve sıcak bir ortam oluşturulmuş. Striptiz şovlar ve farklı organizasyonlar için erkeklere özel olarak hazırlanmış durumda. Tek şarkılık 2 şarkılık yada 2 bayanlı 10 bayanlı Vip odalarda gösteriler sunuyorlar. Fiyatları 500 grivna ile 20.000 grivna arasında değişiklik gösteriyor.

  Harem Mens Club
  Harem Mens Club

  Sıkılmanız durumunda diğer gece kulüplerine geçmeniz 3 dakikalık vaktinizi alacaktır. Harem Men’s Club kiev gece hayatı için bana göre çok önemli yer kapsamada görmek isteyebilirsiniz diye sayfama ekliyorum. Saat 20:00 ile 06:00 arasında açık bulunuyor ve bazı günler için rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Mekan biraz fazla erkeksi gösterilere sahiplik yaptığı için sınırları zorlayan özel oda şovları için merak edenler gidebilir.
  Harem Men’s Club fiyatları ve adres bilgileri için tıklayabilirsiniz.

  Kiev Gece Hayatı – Salon Dream Masaj Salonu Nerede ?

  Arena City den 7 dakika yürüme mesafesinde olan Salon Dream masaj salonu iki katlı olup içerisi kırmızı ve loş ışıklarla girildiği anda sizi daha masaj yapmadan rahatlayacağınızı hissettiren bir ortamla karşılıyorlar. Sizi karşıladıktan sonra sizden masaj yaptırmak istediğiniz masözü seçmeniz isteniyor. Ve özel masaj odalarında masajınızın keyfini çıkarıyorsunuz. Aynı zamanda eve de masöz çağırabiliyorsunuz adresinizi whatsapp veya viber yolu ile masaj salonuna ilettiğinizde dilediğiniz zaman için evde de masaj keyfini mümkün kılıyorlar. Dream Salon öğlen 12:00 dan sabah 05:00 a kadar açık. Dream Salonu bulmanız için size WhatsApp dan adreslerini anlatımlı bir şekilde yolluyorlar. Gitmeden rezervasyon yaptırmayı unutmayın! Aynı zamanda fiyatlarına sitelerinden bakabilirsiniz. Kiev gece hayatı sayfasının diğer yüzü olarak son mekanda sizlere burayı tanıttım.
  WHATSAPP : +380 738 93 9000

  Ülkenin başkenti olmasından dolayı popüler gece kulübü mekanları Kiev de toplanmıştır. Hem turistik hem de nüfusa bakıldığı zaman birçok eğlence kulübü Kiev in farklı noktalarında bulunmaktadır. Kiev gece hayatı için en önemli etken güvenlik olmaktadır. Güvenlikten kasıt ise; gerçekten eğlenebileceğiniz mekanların seçimidir.

  Benzer İçerikler

  113 YORUMLAR

  1. Levent bey selamlar bilgilerin için teşekkürler biz lviv ve Kiev yapmak istiyoruz. Ama bazı forumlarda çok abartılı yazılar okudum her an vazgeçebiliriz. Bir tavsiyen varsa cevap verir misin?

  2. levent abi merhaba.kiev gece hayatı heryerde farklı yazmışlar en garantisi seninki bence. hep hayal dünyasındaymış gibi anlatıyorlar.Benim sorum 1 hafta kalsak ne kadar para harcarız. Ortalama bize ne kadara patlar. Şimdiden teşekkürler abim.

   • Teşekkür ederim. Yaşam tarzınızın, alkol tüketiminizin, gezme anlayışınızın ne olduğunu bilmeden bunu söylemem yanlış olur. Her şeyi normal düşünürsek ortalama günde 50-70 dolar arasında harcama yaparsınız. Ama öneridir benimki. Şimdiden iyi tatiller dilerim.

  3. leven abi merhaba yazın şuana kadar okuğum yazılar içinde en açıklayıcı olanlardan biri bunun için teşekkürler. Biz 4 arkadaş kieve gidiyoruz kalacak yer konusunda internette fiyatlar çok pahalı oraya gidip ayarlayabilirmiyiz ondanda emin değilim bu konu hakkında vereceğin tavsiye varmı? bana mailden ulaşırsan sevinirim daha çok soracağım soru var

  4. Harem Men’s clup ın ücretleri hakkında biraz daha detay verebilir misin abi birde biz 3 kişi gidicez fiyatlar toplu mu yoksa bireysel mi? son olarak hareme kadınlar girebiliyor mu?

  5. hocam bizde 1 kaç arkadaş gideceğiz şuan sadece uçak bileti aldık ev veya otel de kalma planımız var ama önceden her hangi biryer tutmadık şehre vardığımızda bunları yapmayı planlıyoruz gezip görüp beğendiğimiz yerde kalmak vs gibi sıkıntı yaşarmıyız ? önceden biryer tutmak gereklimi son olarakda şu bahsettğiniz uygulama nedir ?

   • Merhaba, Havaalanında size kalacağınız yeri sorma ihtimalleri bulunuyor. Bu yüzden rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Kiev çok sıkı değil bu konuda ama eğer sorarlarsa rezervasyon bilgilerinizi yanınızda bulundurmaya çalışın. Yok rüşvet vs. beklemek zorunda kalırsınız. Ama fake rezervasyon yapıp gene şehirde gezerken konaklayabilirsiniz.

  6. Levent abi ben hilton kiev de kalicam istanbulda hiltonda calistigim icin ucuz olucak benim icin sizden ricam otelin konumu ulasim icin lokasyonda yazdiginjz mekanlara uzakligi iyimidir saygilarimla

  7. Levent bey merhaba. Daha önce lviv ve kievde bulundum. Lvivde çok güzel masaj merkezleri vardı. Gerçekten çok güzel kızlar var ve kendinizi çok iyi hissediyorsunun. Yakın zamanda kieve gideceğim acaba kiev içinde önerdiğiniz masaj salonları varmı isimlerini alabilir miyim? İsterseniz mail atın emailime daha özel konuları sormak istiyorum size. Teşekkürler

  8. hocam kieve gidenler şunu iyi bilsinler kievde yaşayan türklerden uzak durun alayı şerefsiz birde lines cafe sahibi arap yavşağın önde gideni türkleri zerre kadar sevmiyorlar.artı şunuda iyi bilmenizi istiyorum gece kulubten kız çıkardınızmı otelinize götürdünüzde kızın çantasını açtırın çoğunun çantasında elektro şok cihazı var sizi bayıltıp paranızı cüzdanızı çalıp gidebilirler birde onların söyledikleri otele gitmeyin giderseniz otele girdinizde güvenlik geliyor bu otele bayan atmanız yasak diyor mutlu sonunuz yarıda bitebilir benden söylemesi he bayanların evine asla gitmeyin benim yaşadıkların gördüklerim bunlar ha bu arada otele bayan attınızda odanızı kitleyin anahtarı yanınıza alın giriş kattan oda tutmayın siz banyoya girdinizde pencereden kaçabilirler odanın anahtarınıda paranızıda yanınızdan ayırmayın kiev kızlarıda çok uyanıklar bunlara fırsat vermeyin dil sıkıntısı yaşayanlara bunları yapıyorlar bu arada gece clubu olarak bionica club süperdi süper eğlendik üniversiteli kızlar boldu dj süperdi sabaha kadar koptuk fiyatıda uygundu yedik içtik 1000 grivni hesap ödedik

  9. arkadaşlar kievde tam 1 hafta kaldım çok enterasan maceralar yaşadım.parayıda kıydım güzel eğlendim ama şu bir gerçek kiev kızları çok uyanık ve çokta güzel kızlar bende dil olsaydı büsürü kız ayarlamıştım dil olmadığından manken gibi yavruları kaybettim kendime çok kızıyorum keşke şu ingilizceyi konuşabilseydim.cafede sokakta büsürü kızlara takıldım çoğu ingilizce bilmediğim için beni terk ettiler.gece klublerine gelince arena ctiy geç sky barı geç delux barı geç bunlar elit müşterilere hizmet ediyorlar oralara girmeniz zor rezervasyonla alıyorlar bazıları rezervasyonsuz alıyor hem oralarda içki fiyatları çok pahalı 8500 grivniye içkimi olur diyeceksiniz var bende şaşırdım. gidin başka kulublere orda eğlenin hemde hesaplı olur yemek konusuna gelince bütün lokantalarda cafelerde domuz etinden geçilmiyor türk lokantalarıda çok pahalı satıyorlar anliyacağınız üzerine fırsatçılar gidin marketten balık konservesi alın onu yiğin ben öyle yaptım.taksicilere gelince alayı şerefsiz hele hava alanındakiler tam şerefsizin önde gideni ben pazarlık yaptım olmadı taksi metriyi açtı arena ctiy oraya beni dolandıra dolandıra 500 grivnimi aldı kievde uber kullanacaksın çok uygun fiyata götürüyorlar onuda keşfettim fazla kazıklanmadan taksi kullandım.kieve gitmenizi görmenizi tavsiye ederim ama lütfen dikkatli olun cüzdanızı telefonuzu sahip çık kimseye güvenmeyin kızlarada hiç güvenmeyin clubte kızlara içki ısmarlayın eğlenin zaten sana verecekse verir bir içki ısmarlamakla birşey kaybetmezsiniz zaten alayı fakir bunların açlıktan nefesi kokuyor garsonlar gözlerinin içine bakıyor bana bahşiş verirmi diye yada bana arkadaşlık teklifi etse diye senden ışık bekliyor ben bunları gördüm bu sefer gidersem odessa lvive gidecem.

   arkadaşlar otelde yaşadımız anıyı anlatayım sizlere cafede kızları tavladım discoya götürdük bir güzel eğlendik sabaha doğru otelime geçtik kızlar 1000 grivni istediler bende verdim başladık ince işe arkadaşta banyoya attı oda orda götürüyor yavruyu )))))) herşey süper gidiyor neyse maç 1 sıfır ondeyiz kızlar dediki kondom yok kondomsuz olmaz dedi neyse ben arkadaşı nöbetçi eczaneye gönderdim ama dedimki çıkarken kapıyı dışardan kitle dedim o da öyle yaptı neyseki kızlar içerde kaldı başladılar birbiriyle konuşuyorlar tabi ben anlamıyorum sonra üşüyoruz diye üstünü giyindiler sonra pencereyi açtılar baktıki pencere tam açılmıyor benim oda bahçe katında olduğundan kaçma planları yapıyorlar tabi planları olmadı kaçamadılar sonra ikinci planı devreye soktular benim arkadaş geldi odanaın kapısı açar açmaz kızın bitanesi çantasından elekto şok cihazı çıkardı arkadaşa tuttu benim arkadaş 30 saniyede pert oldu dondu kaldı olduğu yere yığıldı tabi ben donla peşlerine koştum yakalayamadım.kaçtılar sonra arkadaşın yanına gittim yardım ettim anliyacağınız kızlar bizleri az kalsın donumuza kadar soyacaktı ucuz yırttık buda bana tecrübe oldu sizlerde dikkat edin arkadaşlar.

  10. Levent bey merhaba. Daha önce kievde bulundum.Kiev de tesadufen denk geldigim bir yerde masaj yaptirmistim.Gerçekten çok güzel kızlar vardi ve çok kaliteli masajla birlikte kendinizi çok iyi hissediyorsunuz.Ancak orayi bir daha bulabilecegimi sanmiyorum.Yakın zamanda kieve gideceğim. Acaba Kiev içinde önerdiğiniz masaj salonları varmı isimlerini veya adreslerini alabilir miyim?Ayrıca haremin fiyatları hakkında biraz ayrıntı verirmisiniz.Mail atabilirseniz çok sevinirim.

  11. Merhaba levent abi,
   Biz de 2 arkadaş kieve ince işler için felekten bir kaç gece çalmaya gitmeyi planlıyoruz.bize ne tavsiye edersin?kızlar, kalacak yer vs

   • Merhaba kardeşim, Öncelikle sitemde yazdığım tüm Ukrayna yazılarını okumanızı tavsiye ederim. Kiev’ e gidecek bile olsanız kafanızda bir bütünlük oluşturması açısından çok önemlidir. Sonrasında bana direk nokta atışı sorular sorabilirsiniz. Bu birazcık fazla genel bir soru olmuş.

  12. levent abi giden birisi olarak yazıyorum.Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ediyorum.Herşeyi tek tek anlatıyorsun.Tüm ukrayna yazılarını okudum.Sanırırım seni elçi yapmaları lazım. şaka bir kenara bizlerin bildiği ettiği yerler dışında seninde yazdıkların dışında başka hangi şehirlere gidelim nerelerde bulunalım abi.eminimki vardır yazmadığın kendine sakladığın yerler 😀 bir el at abi valla hazır dolarda çıkmış iken gidecek başka biryerimiz kalmadı valla. sevgiler levent abi.

  13. Merhaba levent bey
   bizde bu hafta sonu gideceğiz sizden ricam şu meşhur eşleşme programı adını ve çapkınlık yapmak için direk nokta atışı yapacağımız yeri ve detay belirtmek istersen memnun olurum.

  14. Levent abi selamlar, yaş kaç bilmiyorum ama abi diyorum artık:) Kiev de bir masaj salonuna gittik ve işletmecisi türktü.Biz aramızda senin sitenden ve yazdıklarından bahsederken içeri birisi geldi ve ben tanıyorum, levent mi gönderdi sizi ozaman özel odaya gelin siz dediler:D biz birbirimize bakarak güldük.Abi nasıl birşey ise senin adını duyduktan sonra özel olarak ilgilenmeye başladılar bize.Buralarda tanımayan yok galiba seni. Böle bir anımız oldu anlatmak istedim.Biz bu arada hiç bozuntuya vermedik tabi, evet tanıdığımız dedik.Mükemmel bir gündü valla ne diyeceğimizi bilmiyoruz.Kievden selamlar abi burdan istediğin ne varsa söle abi türkiyeye getiririz.

  15. Herkese merhaba buradan şunları yazmak istiyorum.
   Ukraynaya düzenli olarak her ay giderim gezerim eğlenirim fakat bu kimliklerle girişler başladığından beri bazı arkadaşlar orada çok fazla rahatsızlık vermeye başladı bırakın ukraynalıları türklere bile sarar hale gelenler var orada dolayısıyla şu son 5-6 aydır oranın vatandaşı bize farklı bakar hale geldi arkadaşlar kendinize gelin oradaki herkes orospu değil erkeklerde orospuçocuğu değil ben bir türk olarak orada ki yaptığınız taşkınlıklardan ben ve benim gibi oraya düzenli giden arkadaşları utandırır oldunuz belki 1 kez gidecek daha sonra gitmeyeceksin ayrıca bu tür davranışlar orada okuyan türk öğrencilerede oluyor. Bence kimlik ile giriş kısıtlanmalı yapılan bu tür davranışlardan ötürü son 7 ayda 5 türk öldürüldü. Adamların yanında karısına sarkıyorsunuz bence gerçekden eğlenmeye gidin ama rahatsızlık boyutunda değil herkese iyi günler

  16. Levent Bey merhaba. açıklayıcı yazınız için teşekkür ederim. daha önce iki kez gittiğim kiev ve lviv’e bu sene üçüncü kez gideceğim sanırım. ilk tercihim değildi artık ama malum döviz kurları yine en uygun burayı gösterdi. bu kez biraz farklı bir deneyim olsun istiyorum. öncelikle şu eşleşme programını söyleyebilir misiniz? bir de ingilizce bilen ama çapkınlık işlerini çekingenliğinden ötürü pek beceremeyen birine mekan veya genel olarak tavsiyeniz var mıdır? bir arkadaş için soruyorum. :p teşekkürler.

   • Merhabalar, 2 kez gitmişsiniz aslında bazı şeyleri aşmış olmanız gerekir ama genede yardımcı olacağım bir konu varsa açıklayabilirim. İstanbul’a gelen turist en popüler gece kulüplerine gittiğinde aslında kendisi gibi diğer insanlar ile tanışmış olacaktır. Fakat lokal mekanlara yerlisinin gittiği gerçeğini atlamış oluyorsunuz. Eğlence için popüler gece kulüplerine gidebilirsin fakat orada da yanına yaklaşan insanlar paralı asker olduğundan eğlence amacın değişebilir. Bar ve pub lar her zaman lokal insanlarla tanışman için daha sağlıklıdır. Dnipro, Kharkiv, Odessa, Zaporijya diğer lokasyonlarından olabilir.

  17. Merhaba levent abi
   Bende eşleştirme programını merak ettim ve öğrenmek istiyorum bu arada yorumlarda bir arkadaş daha söylemiş Kiev haricinde vize istemeyen yada vize istese bile çabuk alabileceğimiz Hangi ülkeleri (şehirleri) tavsiye edersin
   Şimdiden tşkler

  18. levent bey merhaba
   Bir arkadaşımla 1 hafta onra Kiev’e gitmek istiyoruz.Bilemiyorum, Amerika, Londra, Çin, Fransa, Estonya, Saray Bosna vs’den sonra burası iyi bir tercih mi bilemedik.Dil sorunumuz yok, ikimizde İngilizce biliyoruz.Ben herkesin gittiği yerlere gitmeyi genelde sevmem, malum her turist aynı yere gidebiliyor.Oraya gitmiş iken daha yerel , daha oranın halkının gittiği yerlere gitmek isterim.Bu hep böyle olmuştur.Ayrıca Uygulama derken sanırım benimde düşündüğüm o program olmalı.Fakat yine de teyit etmekte fayda vardır. Yerel olarak Kiev de gidebileceğimiz yerleri söyleyebilir yada bilgi verebilir iseniz sevinirim.Şimdiden çok teşekkürler
   Selam ve saygılar

   • Gökhan merhaba, her ülke kendine özgü özellikler barındırır. Aynı ülke içinde farklı şehirler bile buna örnektir. Gezmeyi seven birisi için bu tercih olmamalı. Gidip gezebilirsiniz. Çok farklı bir deneyim istiyorsanız eğer mutlaka Çernobil turu yapabilirsiniz.

  19. Levent bey merhaba;

   Kiev’e 8 günlük bir program hazırladım, 1 gece mutlaka loca kirala ye iç sabaha kadar durmadan eğlen dediğin 2 mekan önerirmisin. ayrıca programın ismini mailime bende isterim. yanı sıra masaj ve strip club tavsiyeside beklerim 🙂

   Kolay gelsin…

  20. Abi biz 3 arkadas gidecegiz ilk defa olacak Kieve gidecegiz ve yaklasik butcemiz her birimizin 1500 lira civarinda ucak biletlerini aldik.1 hafta kalacagiz sence yeter mi.Birde esmerler icin isiniz zor demissin ben de esmerim simdi bir cekincem olustu.Bahsettigin program nedir abi bu arada.Birde bize ozel tavsiyeler verebilir misin ilk defa gidecegiz sonucta.Mail atarsan sevinirim

   • Merhabalar, 1500 lira aklı başında takılırsanız yeterlidir. esmer olduğun zaman arap durumuna düştüğünden çok sıcak bakmıyorlar tabi. Ama bu genelleme benimki, sen kişisel yeteneklerinle farklı anlar yaşayabilirsin.

  21. Levent Bey Merhaba, samimiyetiniz ve aydınlatıcı bilgileriniz için teşekkür ederiz. 20-23 Temmuz tarihleri arası Kiev de olacağız, size özelden 1-2 soru sormak istiyorum eğer sizin için de uygun ise. Teşekkürler.

  22. Merhaba Levent Bey. Su uygulamanin ismini ogrenebilir miyim. Bir de airbnb uzerinden ev kiralayip kalmayi düşünüyorum. Sizce kiralik evler nasildir. Kiz arkadasimizla gidebilir miyiz

  23. Levent Bey merhaba
   Kiev ve Lviv’de eşimle birlikte gece rahat eğlenebileceğimiz, alkol alıp kazıklanmayacağımız, işi iş olanla karşılaşmayacağımız nezih bir kulüp ya da bar önerir misiniz? Teşekkürler

  24. Levent Bey selamlar biz de bir arkadasımla 3 günlüğüne Kiev’e gideceğiz. Bize de birkaç öneride bulunabilir misin, konaklama, telefon hattı ve club giriş ve misafir girişi konusunda.. Teşekkürler. (Mail ile yanıtlarsan çok sevinirim)

  25. Levent Bey merhabalar anlatımlarınız için çok teşekkür ederim yolculuğumuza rahatlıkla başlayabiliriz artık.
   eşleşme ile ilgili uygulama ismini verirmisiniz.

  26. Levent bey merhaba bir arkadaşım ile gideceğiz arkadaşım 2 defa gitti daha önce eşleşme programı ve disco bar ve daha sonra sonrası için sanırım genel bir mail mailiniz var yallayabilirmisiniz

  27. Merhaba Levent Bey ,
   01 ekim de Kiev de olacağım . Açıkçası vermiş olduğunuz ilgilerden dolayı teşekkür ederim.
   Eşleşme prgramı hakkında bilgi alabilirsem çok sevinirim. Vede Sauna aklımda kalmadı değil 🙂
   Şimdiden Teşekkürler…
   Bora

  28. Abi Merhabalar 2 hafta sonra Kiev ve Lvive gitmeyi dusunuyorum ve dediğiniz uygulama nedir özelden mesaj atabilir misiniz? ayrıca hangi mekanlarda (Bar,Pub,Club) 3lemesinden hangi mekanlarda daha lokal çok fazla yabancının olmadığı ve sosyalleşip tanışabileceğimiz insanlar olabilecek mekan isimleri nelerdir abi mail olarak atabilirsen çok sevinirim

  29. Levent bey merhaba,
   Yarın Kiev’e 2 arkadaş gideceğiz. Daha önce de gitmiş ve çok beğenmiştim. Bizim gidiş amacımız yerel insanlarla da tanışıp en azından birlikte gezebileceğimiz, eğlenebileceğimiz ortamlar yaratabilmek. Ben ilk gittiğimde savaş müzesini gezmiş ve çok etkilenmiştim. Bize önerebileceğiniz benzer bir müze var mı? Eşleşme uygulaması dediğiniz program da ilgimizi çekti. Paylaşmanızı rica ediyorum. Anladığım kadarıyla eğlenmek ve tabiri caiz ise kendimizi kötü hissetmeden bunları yapabileceğimiz cluplar belli ve isimlerini vermişsiniz. Lokal barlar için de önerilerinizi almak isteriz. Ben ilk gittiğimde Dante adında bir Club gitmiş çok eğlenmiştim. Sanırım kapanmış ya da isim değişmiş ? Ben gittiğimde Avrupa’nın en iyi ilk 5 klübü içindeydi. Benzer bir Club Öner’iniz var mı?

   Tşk

  30. Levent Abi merhaba, 22-24 kasım tarihlerinde 2 bekar erkek kiev’e gidiyoruz; eğlence ve ilerisi için yer ve fiyat önerileriyle eşleşme programının adını ve tanışma yöntemleri hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.Teşekkürler

  31. Levent Bey merhabalar. Kaç gündür dolu yazı okuyorum araştırıyorum ama bilgi kirliliğine doğru gidiyorum sanırım. Klasik bir gezi planımız mevcut. 3 Erkek arkadaş 14-16 Aralık (Cuma-Cumartesi konstepli) bir Kiev gezisi yapacağız ve kendimize ev tuttuk Arena Entertainment Complex’in yanında.
   Sizden bir mail rica edeceğim. Ve cevaplarsanız çok sevinirim ve şimdiden teşekkürler.
   Sorum net, bu kadar mekan ve konsept kalabalığının içinde hangi mekanlarda, hangi giriş ücretleriyle ve hangi oturma düzenleriyle (Vip, loca, vb) hareket etsek daha verimli zaman geçirebiliriz?
   Eşleşme Programı hakkında kısa bilgi geçerseniz de sevinirim.

  32. Merhaba levent kardeşim
   Hayatım boyunca çok fazla ülke gezemedim.Ama Türk insanlarını düşünürsek fazla bile sayılacak ülkede turlarda bulundum.Yazılarını okuyunca ağzımın suyu aktı.Hocam yaş 50.Tek gitmeyi düşünüyorum.Hem ülkeyi gezmek,hem kehribar tesbih almak hemde ikinci bahar yaşamak istiyorum.Gideceğim yerler ve nasıl nerede balık tutacağımı ,bu konunun maliyet ve tavsiyelerini yazarsan bu abini çok memnun etmiş olursun duamı alırsın.Yap bir kardeşlik.mesajını bekliyorum.şimdiden çok teşekkürler.

  33. Levent bey yazılarınızı çok beğendim gerçekten Ukrayna’ya gidince yabancılık çekmeyeceğiz herşeyin nasıl olduğunu az çok öğrendik sizden ricam eşleme uygulamasının ismini bana mailden gönderirseniz sevinirim sağlıcakla kalın yeni yazılarınızı bekliyor olacağız.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  - Reklam & Tanıtım -spot_img

  Diğer İçerikler

  Kiev gece hayatı hafta sonu vakit geçirmek isteyenlere alternatif olabilir. Özellikle vize istememesi ve erken alındığında ucuz uçak bileti bulmanız maliyet yönünden avantaj sağlar aynı zamanda kiev gece hayatını yakından gözlemleyebilirsiniz. Kiev Gece Hayatı - Ukrayna Genel Bilgiler Fiyatlar